×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
17. jūlijs, 2012
Drukāt

Uzrunās tautiešus internetā


Foto - LETAFoto - LETA

Ārlietu ministrija (ĀM) tiešāka dialoga attīstīšanai ar ārvalstīs dzīvojošajiem tautiešiem plāno izveidot interneta vietni “Globālais latvietis”, informē ĀM preses sekretārs Jānis Sīlis.

 

Ar šādas vietnes palīdzību iecerēts arī izveidot vienotu kultūras telpu, tuvinot vai apkopojot esošos portālus ārvalstīs un Latvijā un arī paredzot sadarbību ar sociālajiem medijiem.

Tāpat “Globālais latvietis” veicinātu ērtāku piekļūšanu valsts informācijai, proti, tas darbotos pēc vienas aģentūras principa, lai tautiešiem ārvalstīs vienuviet būtu atrodama vajadzīgā informācija.

Platforma “Globālais latvietis” tiks veidota no līdzekļiem, kurus ĀM paredzēts piešķirt šā gada valsts budžeta grozījumos – 14 181
lats atvēlēts, lai no Latvijas izbraukušo iedzīvotāju bērniem darītu pieejamāku latviešu kultūru un izglītību un lai atbalstītu latviešu biedrības un organizācijas ārvalstīs. Ar piešķirto finansējumu tiks nodrošināta atlīdzība par darbu vismaz vienai personai, kā arī platformas attīstība, uzturēšana un mārketings.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+