Mobilā versija
+0.1°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
4. oktobris, 2016
Drukāt

“HTC” uzsāk centienus izglābties?

HTC-Desire-10-Pro-leak-664x569

Tehnoloģiju kompānija “HTC”, kuras mobilie tālruņi pēdējos gados cieš no strauja pārdoto apjomu krituma, mēģina atgūt zaudēto. “HTC” pirmais solis ir vidējās klases viedtālruņu klāsta atjaunošana.

Pirmais jaunums “Desire 10 Lifestyle” pie mums nonāca septembra beigu daļā, bet “Desire 10 Pro” – oktobrī. Ražotājs norāda, ka abiem viedtālruņiem būs stereoskaļruņi, kas atrodami arī “HTC 10” flagmanī, kam būtu jānodrošina labākas kvalitātes skanējums nekā konkurentu tālrunim tajā pašā cenu kategorijā. “Desire 10 Pro” saņēmis “MediaTek Helio P10” procesoru kopā ar 3 vai 4 GB RAM (atkarībā no atmiņas izmēra), ievērojamu 20 megapikseļu galveno kameru, bet tālruņa cena solās būt zem 300 eiro. Savukārt “Desire 10 Lifestyle” būs aprīkots ar “Snapdragon 400” procesoru, ar 2 vai 3 GB RAM un 13 megapikseļu galveno kameru. Modeļa cena gan vēl nav zināma, bet tai būtu jābūt krietni mazākai par dvīņubrāļa cenu.

Pievienot komentāru

Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+