×
Mobilā versija
+10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
11. februāris, 2015
Drukāt

Uzsākta kriminālizmeklēšana par Vitnijas Hjūstones meitas slīkšanu

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Bobija Kristīna Brauna kopā ar savu audžubrāli Niku Gordonu.

Uzsākta kriminālizmeklēšana par dziedātājas Vitnijas Hjūstones vienīgās meitas Bobijas Kristīnas Braunas atrašanu bezsamaņā guļam vannā, otrdien paziņojusi Rozvelas policija.

“Varu apstiprināt, ka notiek kriminālizmeklēšana,” paziņoja Rozvelas policijas pārstāvis. “Tā bija kriminālizmeklēšana jau no paša sākuma.”

Kā jau ziņots, 21 gadu vecā Brauna 31. janvārī bezsamaņā tika atrasta vannā savā mājā Atlantā. Viņa tika nogādāta tuvējā slimnīcā Rozvelā, Džordžijas štatā. Jauno sievieti atrada viņas vīrs Niks Gordons un kāds viņa draugs, kas tolaik atradās mājā.

Ģimene neizpauž informāciju par Braunas veselības stāvokli. Taču kāds anonīms informācijas avots medijiem atklājis, ka Brauna tiekot turēta medikamentozā komā.

Pirmdien Atlantā tika sarīkota sveču nolikšana par godu Braunai, uz kuru ieradās vairāki simti cilvēku.

“Mēs joprojām lūdzam respektēt mūsu privāto dzīvi,” otrdien paziņoja jaunietes tēvs Bobijs Brauns. “Mēs pateicamies visiem, kas nolika svecīti par Bobiju Kristīnu. Dievs dzird mūsu lūgšanas.”

Vitnija Hjūstone nomira pirms trim gadiem, nejauši noslīkstot vannā Beverlihilsas “Hilton” viesnīcas numuriņā. Eksperti 48 gadus vecās dziedātājas nāvi saistīja arī ar kokaīna lietošanu un sirds slimību.

Kopš mātes nāves Brauna divreiz nogādāta slimnīcā panikas lēkmju dēļ.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+