Horoskopi un mistika
Horoskopi

Uzslavē sevi pats! Horoskops 26.septembrim0

Vēlams pavadīt dienu dabā, doties sēņot uz mežu. Parādīsies iespēja piestrādāt un ievērojami palielināt savus ienākumus. Mīlestība ir tas, kas tev nepieciešams turpmākai attīstībai. Bez mīlestības nepieaugs “spārni”, vājināsies enerģētika. Biežāk uzslavē sevi, sagādā patīkamus brīžus, pasniedz dāvanas pats sev.

Auns

Labvēlīgs laiks, lai pabeigtu iesāktos projektus un nodotos atpūtai, kas tev ir ārkārtīgi nepieciešama, jo nākamajā mēnesī būs jātiek galā ar milzīgu darba un informācijas apmēru. Vēlams pavadīt dienu dabā, doties sēņot uz mežu.

Vērsis

Šodien Vēršu ģimenēs ir gaidāmi svarīgi pasākumi ar bagātīgi klātu galdu un jautrām izklaidēm. Ja pēc svinībām sajutīsi nelielu savārgumu, sarīko divas, trīs atslodzes dienas. Lai pilnībā stabilizētu savu stāvokli, atceries par meditāciju un elpošanas vingrinājumiem.

Dvīņi

Iespējams, tev parādīsies iespēja piestrādāt un ievērojami palielināt savus ienākumus. Tu vari aizraut ar savām idejām jebkuru, un šī īpašība tev ļoti noderēs. Tev ir jāplāno savi finanšu tēriņi un jānovirza līdzekļi tam, kas veicinātu attīstību un izaugsmi.

Vēzis

Nav izslēgts, ka Vēži kritīs īstā izmisumā. Vairākiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem pašvērtējums būs ārkārtīgi zems. Atceries iepriekšējās dienas mazās veiksmes – sākot no labi paveikta darba – līdz nejaušai asprātīgai replikai. Biežāk uzslavē sevi, sagādā patīkamus brīžus, pasniedz dāvanas pats sev.

Lauva

Tu vari satikt sirsnīgu un saprotošu dzīvesdraugu, kas iejūtīgi reaģē uz tavu noskaņojumu, rūpējas par tavām vajadzībām. Arī lietišķā partnerība būs veiksmīga. Nešaubies par izvēles pareizību. Šodien vari droši parakstīt līgumus.

Jaunava

Visas dienas garumā tu ne reizi vien izmantosi savas diplomātiskās spējas un kļūsi par īstu miera uzturētāju. Baudi saskarsmi un kontaktus ar visdažādākajiem cilvēkiem – tas bagātinās tavu iekšējo pasauli.

Svari

Šī diena ir labvēlīga ģimenes svinībām. Vairāki Vēži šodien atzīmēs savu dzimšanas dienu. Sarīko svētkus saviem tuvajiem, jo viņiem ļoti patīk, kad tu izgudro kaut ko interesantu. Apciemo tālus radiniekus. Velti vairāk laika saviem bērniem, neaizmirstot, ka vislabākā audzināšana ir paša piemērs, nevis garlaicīgas pamācības.

Skorpions

Šī diena simbolizē patiesību, domas skaidrību, atklāsmi. Skorpioni šodien analizēs un kritizēs. Daudzi svārstīsies starp ziņkāri un piesardzību. Nesarežģī savu pasaules uztveri, nepārspīlē grūtības, neattiecini uz sevi apkārtējo kļūdas un neveiksmes.

Strēlnieks

Nelielie sarežģījumi, kas var periodiski rasties, zināmā mērā ir pārbaudījums pirms jaunas augšupejas un garīgas atjaunotnes. Mācies no savām kļūdām un, izejot cauri pārbaudījumiem, gūsti pieredzi, bet tavs nenogurdināmais gars un optimisms vedīs tevi uz priekšu.

Mežāzis

Tu attieksies pret saviem aizbilstamajiem ar aizkustinošām rūpēm. Šodien piedzīvosi daudzus laimīgus brīžus, tevi pavadīs veiksme. Taču savu ambīciju un godkārības dēļ tu vari kļūt pārmērīgi prasīgs un pieļaut daudz kļūdu. Tev nāksies iemācīties savu aizbilstamo apmācībā apvienot stingrību un draudzīgumu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Iespējams, radīsies spēcīgas jūtas, no kurām Ūdensvīri varēs vairot savu enerģētiku. Mīlestība padarīs svarīgu un perspektīvu jebkuru darbību. Mīlestība ir tas, kas tev nepieciešams turpmākai attīstībai. Bez mīlestības nepieaugs “spārni”, vājināsies enerģētika.

Zivis

Zivju enerģētika būs līdzīga mīlestības un veiksmes avotam, kas piepildīs ar dzīves spēku visus, kas tam pieskarsies. Galvenais, kas tev vajadzīgs, ir uzturēt sevī iedvesmu un garīgu augšupeju.

LA.lv