Horoskopi un mistika
Ezoterika

Uzslavu horoskops. Kā izteikt apbrīnu katrai zodiaka zīmei0

Foto – Pexels

Vārdi, kurus gribam dzirdēt

Katrai zodiaka zīmei ir savi iecienītākie vārdi, kurus tā labprāt attiecinātu uz sevi. Un šie vārdi tik daudz ko pasaka par katras zīmes būtību!

Auns – “labākais”

Ja Svari tev stāstīs, ka visi ir vienādi, neviens nav labāks vai sliktāks, tad Auns ir tieši pretējs! Viņam patīk, kad viņu sauc par labāko. Aunam patīk sacensties un visur būt pirmajam. Kāpēc Aunam iecienītākais vārds ir “labākais”? Tāpēc, ka katru reizi, kad viņš kaut kur ierodas, viņš mēģina allaž šo vārdu pieminēt. Auns bieži izteiks tādas frāzes kā: “Tas ir labākais restorāns pilsētā!” “Draugi, šī ir labākā pica, izmēģiniet to!”. “Man ir pats labākais puisis/ labākā meitene!” Ja tu vēlies regulāri iepriecināt savu Aunu, pēc iespējas biežāk sauc viņu par labāko.

Lauva – “neatkārtojams”

Aunam patīk, kad salīdzinājumā ar citiem viņš ir labāks, bet, ja Lauva tiek salīdzināt ar kādu citu, viņš kļūst nikns. Interesanti, ka tieši Jaunavām ir tendence analizēt Lauvas un salīdzināt tās ar pagātnes mīļotajiem, nereti izsakot tādus komentārus, kā: “Tu gan šajā lietā esi labāks par maniem iepriekšējiem draugiem, no tevis ir lielāks labums!” Bet Lauva taču ir unikāls un neatkārtojams! Viņam ir svarīgi būt izņēmumam mīļotā cilvēka acīs. Lauvam patīk atstāt iespaidu uz cilvēkiem, un viņš sagaida aplausus, ovācijas un apbrīnas pilnus skatienus savā virzienā. Pasaki Lauvam, ka viņš ir unikāls un nesalīdzini viņu ar kādu zvaigzni!

Jaunava – “pareizs”

Jaunavām ir svarīgi, ka viņām ir taisnība par visu, un viņas vēlas rīkoties allaž pareizi. Jaunavas ievēro noteikumus un nepārkāpj sociālās normas. Jaunavas nekad nešķērsos ceļu pie sarkanās gaismas signāla. Viņas pacietīgi gaidīs, kamēr iedegsies zaļā gaisma, pat tad, ja apkārt nebūs nevienas mašīnas. Jaunavas zīmē dzimušajiem vīriešiem ir svarīgi zināt, ka viņi dzīvo pareizi, ka visas viņu darbības ir saprātīgas un galvenais – racionālas. Jaunavas visu plāno uz priekšu, lai izvairītos no kļūdām, kuras parasti paniski baidās izdarīt. Jaunavas zīmē dzimušās meitenes lepojas ar savu pareizību – viņas ir teicamnieces, gudras, kā arī labas mājsaimnieces.

Vērsis – “uzticīgs”

Vērsim patīk uzticamība, un viņš nekad negribēs riskēt, piemēram, kā to dara Auns cerībā vienmēr un visur būt labākais. Vērsim svarīga ir stabilitāte un pārliecība par nākotni, un viņš vēlas būt finansiāli aizsargāts. Vērši arī paši ir ļoti uzticami cilvēki un pastāvīgi, un uz Vērša solījumiem vienmēr var paļauties. Vērsis ir labs draugs, kurš vienmēr laikā nāks palīdzēt, kurš sniegs praktiskus padomus, un nekad nenodos. Slavē Vērsi par viņa uzticību!

Svari – “burvīgs”

Burvīgs ir sinonīms vārdam brīnišķīgs! Svari burtiski mīl visur saredzēt skaisto! Skaists attēls, jauka meitene, pievilcīgs puisis! Un kas tie par skaistiem ziediem uz palodzes? Ak, cik skaisti teikts! Šādus izteicienus no Svariem dzirdēsiet ne mazums. Svariem patīk, ja viņiem saka, ka viņi ir graciozi, un viņi paši ir jāuzskata par mākslas darbu. Ar Svariem kopā var skatīties saulrietu pie jūras, vien neaizmirsti, ka jāatzīmē katrs mirklis kā skaists! Svaru vīrieši ir jāuzslavē par romantismu un spēju būt džentlmeņiem.

Mežāzis – “statuss”

Mežāzis apskatīs cilvēka automašīnu un ātri vien novērtēs viņa finansiālo stāvokli. Mežāzis domā, ka cilvēki uzskatīs viņu par ievērojamu, ja viņš uzskaitīs visas savas regālijas. Viņam ir svarīgi diplomi, apbalvojumi un profesionāls novērtējums. Mežāzis ar sasniegumiem apstiprina savu statusu, un, viņaprāt, statuss nosaka cilvēka vietu sabiedrībā. Mežāzim ir svarīgi justies kā “Personībai”, darot kaut ko nozīmīgu. Saki Mežāzim, ka viņš ir neaizstājams darbinieks, teicams apgādnieks un lojāls draugs! Un, vissvarīgākais, vienmēr ļauj viņam zināt, kas tas, ko viņš dara, ir svarīgi un vērtīgi. Mežāzis pirmajā vietā liek darbu, un viņš gaida savu nopelnu novērtēšanu.

Strēlnieks – “autoritatīvs”

Autoritāte dod pilnvaras sniegt cilvēkiem padomus, kuros citi ieklausīsies, un Strēlnieks ir burtiski meistars, lai vadītu citus uz pareizo ceļu. Strēlnieks vēlas būt autoritatīva persona, bet tas nav tāpēc, lai iegūtu varu, bet gan sabiedrības labā. Strēlniekam patīk, ka viņu ciena un ar viņu apspriežas visos jautājumos. Strēlnieks vienmēr cenšas attīstīt un paplašināt savu redzesloku, lai iegūtu tiesības cilvēkus audzināt arī garīgā virzienā. Strēlnieks mācās no slavenajiem guru, un uzņem informāciju no autoritatīviem avotiem. Tāpēc izrādi savu cieņu Strēlniekam, pieņemot viņa domas un uzskatus.

Skorpions – “spēcīgs”

Skorpioni ir ātri, intensīvi, bezbailīgi, un viņi nekad neko nedara tikai ar pusi atdeves. Visās lietās Skorpions atdod sevi visu, un attiecīgi viņa enerģiskā rīcība izraisa spēcīgu reakciju no citiem. Skorpionam ir liela izturība, vienlaikus viņš pēkšņi var pamest to, pēc kā ir gājis vairākus gadus un doties citā virzienā, ja tā saka viņa sirds. Skorpionu neietekmē sabiedrībā pastāvošie stereotipi, un viņam ir vienalga, ko saka citi. Skorpioni ir par savi pārliecināti un ietiepīgi. Cilvēki vēlas viņam sekot. Skorpions mīl atstāt spēcīgu iespaidu uz cilvēkiem, un pats viņš cilvēku rīcības novērtē vai nu kā “spēcīgas”, vai vispār kā nevērtīgas.

Vēzis – “drošs”

Bīstamās situācijās Vēzis ir apveltīts ar lielisku intuīciju, bet nereti šī iemesla dēļ viņu sauc par gļēvuli vai iedomu slimnieku. Bet patiesībā intuīcija viņam palīdz daudzu problēmu risināšanā, turklāt Vēzis bieži jūt krāpšanos, un cenšas neiesaistīties darījumos, kuros var zaudēt. Tā, piemēram, slavenajā un traģiskajā 1959. gada “Djatlova ekspedīcijā” vienīgais izdzīvojušais bija Jurijs Judins, pēc horoskopa Vēzis. Dienu pirms traģēdijas viņš jutās slikti un devās mājās. Viņa intuīcija pareizi pateica priekšā gaidāmās briesmas. Vēzis mīl drošību un komfortu, un, kad ir šādi apstākļi, Vēzis atveras. Tāpat Vēzis baidās, ka kāds no viņa tuviniekiem var tikt apdraudēts. Tāpēc Vēzi patiešām varēs iepriecināt, ja garantēsi, ka ar viņu un viņa tuviniekiem nekas slikts nenotiks. Vārds “drošs” viņam piestāv daudz vairāk nekā jebkurai citai zodiaka zīmei.

Zivis – “pasakains”

Zivīm ir bagāta iztēle. Viņas dzīvo neparastā pasaulē, kur brīnumi ir reāli, bet sapņi viegli īstenojas. Zivis ir jaunrades un iedvesmas zīme. Zivju valdnieks ir Neptūns – visaugstākās beznosacījumu mīlestības planēta, no kurienes nāk visas skaistās un pasakainās lietas. Pasakainā pasaule eksistē ne tikai garīgā sfērā, bet to ir iespējams radīt arī mūsu materiālajā pasaulē. Kādu pasauli tu radi savā galvā, tāda tā būs arī reālajā pasaulē. Tiesa, nevajag aizmirst, ka, lai radītu iztēloto pasauli, pie tā nepieciešams nopietni strādāt. Galu galā, kādreiz mēs pat iedomāties nevarējām, ka lidmašīnas varēs lidot, bet dzelzs gabals peldēt pa ūdeni. Tāpēc savu iedomāto pasauli padarīt par realitāti nav neiespējama, ja vien ļoti vēlēsies un ticēsi.

Ūdensvīrs – “oriģināls”

Saistītie raksti

Ūdensvīriem patīk izcelties un nebūt līdzīgiem citiem. Viņi rīkojas neordināri un ikvienā lietā ir radoši. Turklāt tas viņiem iznāk viegli un dabīgi, jo viņi labi saprot, ka viss ģeniālais ir vienkāršs. Ja tu nevari izkļūt no sarežģītas situācijas, vērsies pie Ūdensvīra, viņš piedāvās vienkāršu un oriģinālu risinājumu, kāds tev pat galvā nebūs ienācis. Ūdensvīrs ir tas cilvēks, kurš redz atvērtu logu brīžos, kad tu kā muša sities pret stiklu. Kāpēc meklēt sarežģītus problēmu risinājumus? Viss patiesībā ir daudz vienkāršāk nekā šķiet, bet mēs mīlam paši visu sarežģīt. Tāpēc vārds “oriģināls” pilnīgi likumīgi pieder ūdensvīram.

Dvīņi – “interesants”

Ak, cik interesanti! – Dvīņi parasti ar šādu entuziasmu reaģē uz jaunu informāciju. Dvīņi ir zinātkāri un vienmēr gatavi uzzināt ko jaunu, viņi ir atvērti zināšanām, un vairāk par visu baidās no garlaicības un rutīnas. Sazinoties ar cilvēkiem, Dvīņi cenšas būt katram maksimāli interesanti, tāpēc ar viņiem ir viegli un patīkami sarunāties. Esi tikpat interesants arī viņiem. Pārrunā ar Dvīņiem jaunākās ziņas un izziņas materiālus. Nepieļauj garlaicību un neesi pārāk prasīgs komunicējot ar Dvīni, jo citādi viņš no tevis bēgs!

Avots: Taynimiro.info

LA.lv