Horoskopi un mistika
Horoskopi

Uzsmaidi jaunai dienai! Horoskops 21. oktobrim0

Foto: Fotolia

Lai saglabātu optimistisku noskaņojumu, neiesaisties konfliktos. Atļauj sev atpūsties pie dabas, pabūt vienatnē un uzsmaidīt jaunai dienai. Labvēlīgi veidosies attiecības ar jauniem lietišķajiem partneriem. Iespējams, tu pat parakstīsi līgumu ar rietumu firmu. Šodien vērīgumam ir jābūt pirmajā vietā, it īpaši, ja tu aizpildi juridiskus dokumentus vai veido biznesa plānu.

Auns

Horoskops sola Aunam atkarību ne tikai no apstākļiem, bet arī cilvēkiem. Pat tad, ja uzvarētāja lauri piederēs tev, tik un tā būs daudzi, kas tīkos tev tos atņemt. Finanšu zaudējumi Aunam iespējami tikai gadījumā, ja viņš visu dienu staigās pa veikaliem. Labvēlīgi nodarboties ar peldēšanu, austrumu dejām un garīgajām praksēm.

Vērsis

Šodien Vērsim ieteicams mainīt stratēģiju, lai gūtu panākumus darba sfērā. Ja pašsajūta atļauj, fizisks darbs nāks par labu un palīdzēs nostiprināt finanšu stāvokli. Ģimenes drāma Vērsim ir nedaudz ieilgusi, taču atstāj situāciju neskartu – drīz visu atrisinās Viņa Augstība Gadījums.

Dvīņi

Horoskops neiesaka Dvīņiem iesaistīties konfliktos, lai saglabātu optimistisku noskaņojumu. Atļauj sev atpūsties pie dabas, pabūt vienatnē un uzsmaidīt jaunai dienai. Tajā būs vairāk patīkamu notikumu, nekā nepatikšanu un melanholijas. Dvīņu finanšu stāvoklis nav īpaši labs, taču iespējama neliela peļņa.

Vēzis

Šodien Vēzis būs apmierināts ar to, ka visi viņu priecājas sastapt, smaida un aicina ciemos. Tu pat uz brīdi piemērīsi karalisko kroni. Vakarā nav izslēgti masu izklaides pasākumi, pēc kuriem Vēzim tik tikko izdosies atkauties no uzmācīgajiem pielūdzējiem. Lai gan, ja tu pašlaik esi brīvs, kāpēc gan neaiziet uz randiņu?

Lauva

Horoskops prognozē Lauvam smagu situāciju ar finansēm, taču nekas fatāls nenotiks. Padomā, zaudēji pāris miljonus, nopelnīsi vēl! Vēl jo vairāk tāpēc, ka Lauvas bizness ir sācis strauji nest prāvu peļņu. Labvēlīgi veidosies attiecības ar jauniem lietišķajiem partneriem. Iespējams, tu pat parakstīsi līgumu ar rietumu firmu.

Jaunava

Jaunavai kopā ar tuviniekiem šodien nāksies risināt ieilgušas sadzīves problēmas. Ja ķersies tām klāt radikāli, tad tiksi galā pat ar jauniem šķēršļiem ceļā uz labklājību. Jaunavai labāk pārtraukt aktīvu saraksti internetā. Vai tu patiešām tici visām tām romantiskajām blēņām?

Svari

Horoskops Svariem ir sarūpējis maksimālu programmu darba ziņā, lai tu neatslābinātos un necerētu uz gadījuma veiksmi. Šodien vērīgumam ir jābūt pirmajā vietā, it īpaši, ja tu aizpildi juridiskus dokumentus vai veido biznesa plānu. Svariem nāksies personisko dzīvi sakārtot bez starpniekiem. Ja pats esi vainīgs, pats arī atvainojies.

Skorpions

Šodien Skorpionam gribēsies atpūtināt dvēseli un garu. Nenāks par ļaunu vakarā aiziet uz pirti un kārtīgi nopērties. Atklāta saruna ar tuvu draugu palīdzēs uzzināt kaut ko jaunu pašam par sevi. Ja Skorpions jau sen ir vēlējies mainīt dzīvesveidu un atteikties no kaitīgajiem ieradumiem, tad šī diena ir pienākusi.

Strēlnieks

Horoskops sola Strēlniekam augstu darba ražīgumu, kas ļaus iegūt autoritāti sabiedrībā. Veiksmīgi būs tāli braucieni, līgumi un tikšanās ar ārvalstu partneriem. Stabilizēt naudas situāciju Strēlniekam palīdzēs sens draugs. Viņa pieredze komerciālajos jautājumos ir daudz bagātāka nekā tev, tāpēc uzmanīgi ieklausies katrā viņa vārdā.

Mežāzis

Mežāzis šodien flirtēs vairāk nekā jebkad agrāk, pārsteidzot apkārtējos. Darbā no tevis gaida rezultātu, tāpēc strādā bez apstājas. Un mazāk pievērs uzmanību tiem, kas aizsteigusies tev priekšā. Skaudība ir slikta īpašība – Mežāzim tas jāņem vērā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Horoskops iesaka Ūdensvīram būt lietas kursā par to, kas notiek darba kolektīvā. Ja palaidīsi garām kaut vai sīkumu, tiksi pamests likteņa varā. Naudu saņemsi pienācīgā apmērā, taču to vajag atlikt nebaltai dienai. Iepirkšanās tūres un neplānoti braucieni var kritiski ietekmēt gan Ūdensvīra budžetu, gan veselību.

Zivis

Šodien Zivis sāks upurēt visu, kas tām pieder. Galvenais, lai tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem nekā netrūktu. Protams, tas ir cieņas vērts, bet arī par sevi aizmirst nevajag. Noskaņojuma maiņas iespējamas Zivīm, kuras ir pārpūlējušās, veicot garīgu darbu. Pamēģini nodarboties ar jogu, palīdz.

LA.lv