Latvijā
Novados

Uzsprāgstot veļasmašīnai, Kocēnu pusē liesmas noposta visu ģimenes iedzīvi9

Ekrānuzņēmums

Īssavienojuma dēļ uzsprāgusī veļasmašīna Kocēnu pagasta ”Jaundzērvju” viensētā izraisīja pamatīgu ugunsgrēku. Liesmas nopostīja ne tikai visu ģimenes iedzīvi, bet arī laupīja papagaiļu dzīvības, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Nelaimes dienā ap plkst. 15.oo īpašuma kaimiņiene netraucēti apkopa savu dārzu un tajā augošos ziedus, līdz viņas pagalmā iesteidzās 14 gadus vecā kaimiņu meita. Šokētā meitene raudāja un kliedza, līdz beidzot spēja paskaidrot, kas īsti noticis.

Ģimenes māja tobrīd jau bija liesmās.

Savukārt meitenes vecāki bija devušies ar suni pastaigāties. Māte, saņemot uztrauktās kaimiņienes zvanu, sākotnēji neticēja notiekošajam.

Nelaimes aculiecinieki stāsta, ka ugunsdzēsējiem gājis grūti. Jau pavisam drīz aptrūcies ūdens, bet tuvumā nav ne dīķa, ne upes, tāpēc nācies izlīdzēties tikai ar cisternās uzpildīto ūdeni.

Ugunsgrēks izcēlies elektrības īssavienojuma dēļ. Ģimene apzinās, ka neviens notikušajā nav vainojams, jo veļasmašīnas uzsprāgšanu nevarēja paredzēt.

Bojā gājušie papagaiļi aprakti turpat dārziņā. Kaķis pats saviem spēkiem izskrējis no mājas, laikus jūtot apdraudējumu. Ugunsgrēkā aizgāja gandrīz viss Petuškovu ģimenes īpašums. Ikviens no mums var palīdzēt ģimenei atkal nostāties uz kājām, zvanot pa tālruni 90067088. Viens zvans jums maksās EUR 1,42, taču ģimenei jebkurš ziedojums ir ļoti nozīmīgs.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv