Mobilā versija
-3.1°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
9. maijs, 2012
Drukāt

Uzstāda pastāvīgos ķērājus


radars_letaic_5

Uzņēmums “Vitronic Baltica un partneri” ir veicis priekšdarbus pirmā stacionārā fotoradara uzstādīšanai Rīgā. Savukārt kopš jauno pārvietojamo fotoradaru darbības sākuma pērn 21. novembrī kopumā vadītājiem sastādīti 52 624 protokoli par kopējo soda naudas summu 1 015 355 lati, informē Valsts policijā. Patlaban iekasēti 475 955 lati.


“Vitronic Baltica un partneri” 15 pārvietojamo fotoradaru izvietošanu uzsāka pērn 21. novembrī, šogad janvārī ieviesti vēl 15, bet kopš 2008. gada Latvijā darbojas četri pārvietojamie fotoradari, kurus savulaik iegādājās Valsts policija. Līdz ar to kopumā uz ceļiem atrodas 34 pārvietojamie radari, kam tagad pievienosies pastāvīgās iekārtas.

“Vitronic Baltica un partneri” sadarbības partneris SIA “Latvijas energoceltnieks” sācis būvdarbus pirmajā stacionārā fotoradara uzstādīšanas vietā – Rīgā, Krasta ielā 101. Kā skaidro uzņēmuma pārstāve Antra Gaile, intensīvs darbs tuvākajās dienās turpināsies arī citās stacionāro radaru izvietošanas vietās, piemēram, šodien darbs tiks turpināts divās vietās uz Dienvidu tilta. Gaile arī norādīja, ka pirms stacionārajām mērierīcēm tiks uzstādītas arī brīdinošas ceļa zīmes. Informācija par to, kurās vietās tiks veikti būvdarbi, regulāri tiks papildināta.

 

“Esam gandarīti, ka projektā ieguldītais darbs un resursi beidzot ir vainagojušies ar reālu rezultātu un mūsu sadarbības partneri ir sākuši būvdarbus stacionāro radaru uzstādīšanas vietās. “Vitronic Baltica un partneri” arvien ir bijis ieinteresēts izpildīt līguma saistības, un tagad tam esam par soli tuvāk,” atzīst uzņēmuma valdes loceklis Sergejs Borisovs.

 

Gaile skaidroja, ka stacionāro radaru montāža ir pietiekami vienkāršs un relatīvi ātrs process, bet visvairāk fotoradaru uzstādīšanas laika aizņem projektu izstrāde un saskaņošana. Stacionāro radaru komplektu sastāvdaļu un papildu materiālu piegāde pašlaik notiek saskaņā ar grafiku. Šobrīd uzņēmums un sadarbības partneri ir iesaistījuši visus resursus un dara visu, lai izpildītu darbus saskaņā ar vienošanos ar pasūtītāju.

Saskaņā ar līgumu “Vitronic Baltica un partneriem” jāpiegādā un jāuzstāda 160 stacionārie fotoradari, no kuriem 100 ir ar mērierīcēm un 60 – tukši ietvari, un jānodrošina 30 pārvietojamo iekārtu darbība. Plašāka informācija par radaru izvietošanas vietām ir pieejama Valsts policijas mājas-
lapā.

 

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+