Mobilā versija
+0.2°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
28. janvāris, 2013
Drukāt

Uzticamākais medijs Latvijā – internets

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Augstākais uzticības līmenis mediju nozarē Latvijā ir internetam kā medijam kopumā, iegūstot 4,7 punktus no maksimālajiem septiņiem, savukārt viszemākais – komerciālajai televīzijai – 3,9, liecina pētījumu kompānijas “GfK” un LETA biznesa portāla “Nozare.lv” pētījums.

“GfK” Klientu servisa direktore Māra Tauriņa paskaidroja, ka pētījuma sadaļā par visuzticamākajiem medijiem komerciālā televīzija un radio ir zemās vietas, jo pētīta visa nozare kopumā.

Kā otrs uzticamākais medijs pētījumā ar vienādu punktu skaitu – 4,2 – novērtēti reģionālie laikraksti, sabiedriskais radio un sabiedriskā televīzija. Sociālie tīkli un nacionālie laikraksti novērtēti ar 4,1 punktu, savukārt žurnāliem un komercradio piešķirts uzticības kredīts 4,0 punktu apmērā no maksimālajiem septiņiem.

LETA produktu attīstības vadītāja Marta Rībele norādīja, ka uzticības līmenis sabiedriskajam radio ir augsts, bet saturs tiek vērtēts kritiskāk. Tas varētu būt skaidrojams ar klausītāju prasībām pret Latvijas Radio satura kvalitāti.

Pētījumu kompānijas “GfK” un LETA biznesa portāla “Nozare.lv” pētījums tika prezentēts LETA sadarbības partneriem rīkotajā diskusijā par televīzijas nākotni.

Pētījums tika veikts 2012.gada decembrī Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Pētījumā piedalījās respondenti no 18 līdz 65 gadiem, kuri lieto internetu. No Latvijas piedalījās 1028 respondenti, no Igaunijas – 1016, no Lietuvas – 919. Dati tika svērti pēc dzimuma, vecuma, tautības, reģiona un dzīvesvietas tipa.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+