×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
18. februāris, 2016
Drukāt

Uzvar izsolē, bet kluba “Artilērijas pagrabi” telpas nevajag (2)

Foto - Artis DrēziņšFoto - Artis Drēziņš

"Artilērijas pagrabi" nav tikai vieta, kur iedzert, – pagājušogad tur notika ap 100 dažādiem pasākumiem. "Mūs slavē un novērtē par sabiedrības integrāciju – 60% mūsu apmeklētāju ir nelatvieši," saka Andrejs Faibuševičs.

“Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) saņēmuši vēstuli no Daugavpils kluba “Artilērijas pagrabi” izmantoto telpu izsoles uzvarētāja Jana Šumana, ar kuru viņš tomēr atteicies no īres līguma slēgšanas, tādējādi VNĪ lems par savu tālāko rīcību.

VNĪ pārstāvis Arnis Blodons paskaidroja, ka saskaņā ar Ministru kabineta (MK) noteikumiem VNĪ ir tiesības piedāvāt telpas nākamajam, kurš izsolē piedāvāja augstāko cenu. Tāpat VNĪ var rīkot jaunu izsoli, kurā ir iespēja piedalīties arī līdzšinējam telpu nomniekam un kluba īpašniekam Andrejam Faibuševičam. Nākamais, kas telpu izsolē piedāvājis augstāko summu, bija privātpersona Sergejs Bižāns. Blodons arī pastāstīja, ka Faibuševičs ticies ar VNĪ vadību un pārrunājis iespēju klubam atrast telpas. Tāpat Faibuševičs esot ticis informēts par to, ka izsoles uzvarētājs atteicies no līguma slēgšanas.

Kā iepriekš rakstīja “Latvijas Avīze”, augstāko nomas maksu janvārī notikušajā izsolē par kluba “Artilērijas pagrabi” telpām piedāvāja Šumans, kuram līgums bija jānoslēdz līdz 17. februārim. Faibuševičs iepriekš stāstīja, ka klubs savas telpas pamest netaisās, jo tic, ka tiks atklāta shēma, ar kuras palīdzību klubu mēģina piespiest aiziet no tām. Viņš piemetināja, ka galvenais jautājums ir tas, vai VNĪ ir iesaistīti šajā shēmā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. VNĪ pārstāvi Arni Blodon, nav neērti murmulēt pret latvieti Daugavpilī? Kauns caur trekno pakaļu izlidojis, a?

  2. politiskas rebes.

Draugiem Facebook Twitter Google+