Mobilā versija
+10.8°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
16. marts, 2016
Drukāt

Konkursā “Programmē savai nākotnei” uzvar jaunākais dalībnieks

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Konkursa "Programmē savai nākotnei" uzvarētājs Reinis Bergmanis.

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) un “Mic­rosoft Latvia” organizētajā konkursā skolēniem “Programmē savai nākotnei” uzvarējis viens no jaunākajiem dalībniekiem – 12 gadus vecais Jelgavas 4. vidusskolas 7. klases skolnieks Reinis Bergmanis.

Otrajā vietā ierindojās Tukuma Vakara un neklātienes vidusskolas skolniece Inese Kazimirinoka, bet trešo vietu ieņēma Jelgavas tehnikuma skolēni – Ričards Ziemelis un Elvis Petroskaitis. Konkursā varēja piedalīties ikviens jaunietis no 12 līdz 19 gadiem, kurš vēlas parādīt zināšanas informācijas komunikācijas tehnoloģijās. Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem nācās veidot lietotnes vai mājas lapas. Vērtējot darbus, žūrija ņēma vērā darbu inovatīvo saturu, izstrādātās lietotnes, mājaslapas lietojamību, noformējuma kvalitāti un tehnisko risinājumu.

Pievienot komentāru

Gunti Ulmani bez pases neielaiž Saeimā; eksprezidents apvainojies (22)Bijušais Valsts prezidents Guntis Ulmanis nav ielaists Saeimas ēkā, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas Sešos”.
Vēl vesels un spēka gados, bet jau pensijā (17)Politiski neērto ieceri reformēt izdienas pensiju sistēmu esošajā sasaukumā, visticamāk, nekustinās
Draugiem Facebook Twitter Google+