Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
16. marts, 2016
Drukāt

Konkursā “Programmē savai nākotnei” uzvar jaunākais dalībnieks

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Konkursa "Programmē savai nākotnei" uzvarētājs Reinis Bergmanis.

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) un “Mic­rosoft Latvia” organizētajā konkursā skolēniem “Programmē savai nākotnei” uzvarējis viens no jaunākajiem dalībniekiem – 12 gadus vecais Jelgavas 4. vidusskolas 7. klases skolnieks Reinis Bergmanis.

Otrajā vietā ierindojās Tukuma Vakara un neklātienes vidusskolas skolniece Inese Kazimirinoka, bet trešo vietu ieņēma Jelgavas tehnikuma skolēni – Ričards Ziemelis un Elvis Petroskaitis. Konkursā varēja piedalīties ikviens jaunietis no 12 līdz 19 gadiem, kurš vēlas parādīt zināšanas informācijas komunikācijas tehnoloģijās. Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem nācās veidot lietotnes vai mājas lapas. Vērtējot darbus, žūrija ņēma vērā darbu inovatīvo saturu, izstrādātās lietotnes, mājaslapas lietojamību, noformējuma kvalitāti un tehnisko risinājumu.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+