Latvijā
Rīga

VIDEO. Uzvaras parkā jau aizturēti 17 cilvēki, daudzi – reibumā3


Pie Uzvaras pieminekļa Rīgā, 09.05.2018.
Pie Uzvaras pieminekļa Rīgā, 09.05.2018.
Foto – LETA

Papildināts ar video.

Šogad 9.maija pasākumi Uzvaras parkā norit mierīgāk nekā iepriekšējos gados, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Līdz plkst.21 Uzvaras parkā bija aizturētas kopumā 17 personas, no tām visvairāk – 12 – par atrašanos sabiedriskā vietā tādā reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu. Divām no šīm personām noformēts arī protokols par dzīvesvietas nedeklarēšanu.

Divas personas aizturētas par neatļautu urinēšanu sabiedriskā vietā, viena – par nepakļaušanos policijas darbinieku likumīgajām prasībām, viena – par sīko huligānismu, kas izpaudusies kā lamāšanās necenzētiem vārdiem, bet vēl viena persona – par atrašanos sabiedriskā vietā narkotisko vai psihotropo vielu reibumā.

Policija saņēmusi arī vienu iesniegumu par nozagtu tālruni.

Savukārt aplēses par kopējo pasākuma apmeklētāju skaitu policijas rīcībā pagaidām neesot.

Saistītie raksti

Kā ziņots, šodien Rīgā, Uzvaras pieminekļa apkārtnē, visu dienu norisinās dažādi pasākumi par godu 73.gadadienai kopš Padomju Savienības Sarkanās armijas uzvaras pār nacistisko Vāciju Otrajā pasaules karā. Padomju laikos šajā datumā tika svinēta “Uzvaras diena”. Tradicionāli daudzu krievvalodīgo vidū šī diena tiek atzīmēta arī Latvijā.

Kā jau ierasts, pasākumos Uzvaras pieminekļa apkārtnē piedalās vairāki desmiti tūkstoši cilvēku un tas izpelnās arī lielas sabiedrības daļas kritiku. Ik gadu policija pasākuma apmeklētājiem ir spiesta noformēt arī administratīvā pārkāpuma protokolus par būšanu stiprā alkohola reibumā, urinēšanu publiskā vietā un citiem pārkāpumiem.

Skaties video!

LA.lv