×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
10. maijs, 2016
Drukāt

Uzvaras parkā līksmojuši 170 000 cilvēku (7)

Foto-LETAFoto-LETA

Svinības par godu Uzvaras dienai.

Pasākumus Uzvaras parkā svētdien, 8.maijā, un pirmdien, 9.maijā, kopā apmeklējuši aptuveni 170 tūkstoši cilvēku, informēja svinību rīkotāju biedrības “9May.lv” vadītājs Vadims Baraņņiks.

Baraņņiks pauda, ka šobrīd par pasākuma izmaksām runāt nevēlas, jo izdevumi vēl nav pilnībā apkopoti. Tas tikšot izdarīts tuvāko nedēļu laikā.

Iepriekš Valsts policija informēja, ka pirmdienas laikā dažādas pasākuma norises bija apmeklējuši aptuveni 150 tūkstoši cilvēku. Policijas sākotnējās aplēses liecina, ka šogad 9.maija pasākumus apmeklējis mazāks skaits cilvēku nekā pērn.

Uzvaras parkā notikušo 9.maija svinību laikā likumsargi nav konstatējuši provokācijas un diena pagājusi salīdzinoši mierīgi, intervijā telekanāla LNT raidījumam “900 sekundes” otrdienas rītā sacīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Guntars Marķitāns.

Viņš atklāja, ka 9.maija pasākumu laikā policija aizturējusi kopumā 23 personas. Starp tām sešas personas bijušas alkohola reibumā sabiedriskā vietā, bet trīs personām noformēti pārkāpuma protokoli par sīko huligānismu. Tāpat likumsargi patversmē nogādājuši kādu personu bez derīgiem personu apliecinošiem dokumentiem, kā arī konstatējuši velosipēdi alkoholisko dzērienu reibumā. Policisti arī meklējuši četrus pasākumā noklīdušus bērnus un vairākām personām noformējuši protokolus par ielu tirdzniecības pārkāpumiem.

Jau ziņots, ka oficiāli Latvijā 8.maijā piemin II Pasaules kara beigu atceres dienu, bet 9.maijā pasākumus Uzvaras parkā tradicionāli rīko krievvalodīgo organizācijas, jo tad Uzvaras dienu svin Krievijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Piekrītu – pieminekli vai visu kompleksu (lai Starptautiskie ari apmierināti) vajag pārvietot!!! Neesam tak barbari, kuri iznīcina. Bet pārvietot talu no Rīgas un iespējami plašāk tukšā vietā, lai tie, kuri vēlas atzīmēt savus svētkus, nebūtu apspiesti, lai rīdzinieki ar savu neapmierinātību netraucētu svinības. Cik sapratu, tad sola ar katru gadu arvien plašākus pasākumus. Lai cilvēkiem pietiek vietas! Gan jau partijas vai sab.organizācijas, kuras ieinteresētas, parūpēsies arī par transportu. Arī autobusiem un mašīnām lai pietiek vietas… Vai varam?

 2. re nesen teica ziņās, ka šos krievu uzvaras svētkus atzīmēja ar nelielu savākšanos. Un lūk, par ko tas viss ir Pārvērties! Mūsu mājās! Latviešu zemē! Mēs esam Totāli Okupēti! Priekš ārzemēm, Mēs Latvieši esam krievi, krievija! Ratviskaja respubļika! Un pēdējos gados Latvijas Politiķiem Muļļājoties savā starpā, kaujoties, galu galā gandrīz neko nesasniedzot, Latviešu Labklājības labad! Ir pieļauts, ka 9 maija svinības ir pārvērtušās Grandiozā pasākumā! Par kuru Nemaz, Neviens neprasa Mums Latviešiem (Latviešu tautas balsojumā, piem.), bet krievi paši, ne savā zemē, ne savās mājās, bliež uz pilnu klapi! Un neviens no mūsu politiķiem neko nevar izdarīt! Viss jau ir nokavēts! Ir pieļauta krievu atdzimšana, viņu uzvaras svētki Latvijā! Kuri pēc ilgu gadu pārdomām, izrādās Mums ir Pazemojoši, Postu nesuši! Šīs krievu Okupācijas svinības, Latviešu zemē ir izaugušas, par Nāvējošu, kā Vēža slimību! Un viņi pastiprina visu šo sērgu. Tagad vēl izdomājuši vilkties ar kara veterānu bildēm rokās! Un viņiem zaudēt jau vairs nav ko! Viņi uz saviem organizētajiem pasākumiem ierodas Milzīgs daudzums! salīdzinoši uz Latviešu svarīgiem pasākumiem. Izņēmums ir Latviešu Dziesmas un Deju svētki! Vienīgie! Visu citur krievi ir vairāk! Tas ir traģiski! Pazemojoši! Apkaunojoši! Priekš Mums Latviešiem, Mūsu vienīgajā zemes fleķī uz zemes lodes! šausmas, ko Mūsu Politiķi ir pieļāvuši! Kam izveidoties! Kā Nāvējošs vēzis, slimība! Kura Mūs Nogalina! Noteikti šo Okupantu uzvaras svētku svinības, gājieni, parādes – Lielākā ir Maskavā un nākošā ir padarīta Latvijā/Rīgā! Itkā Rīga būtu Sevastopole, vai Bresta! Eu, Jūs Guļošie, nogurušie kauties savā starpā Politiķi! Jūs redziet, ko Jūs esat palaiduši garām un ļāvuši attīstīties Neatkarību atguvušajā Latvijā! Neatkarības vairs nav! Viņa ir pakāsta! Visās svarīgajās jomās! Man nemaz negribas atgriezties un dzīvot tajā krievu Latvijā!

 3. Neredzēju nevienu CILVĒKU.

 4. Kas tas par skaitli? un no kurienes izrauts?
  Sanāk katrs 3.-4. Rīgas iedzīvotājs? Ļoti grūti ticēt tam.
  Vakar vēl minēja 20- 30 tūkstošus, kas ir vairāk ticams skaitlis.
  Kur tur vai sarūmēties 170 tūkstoši?

 5. Diez cik polšus baraņņiks izdzēra??? Šodien ziņās bija info par aptuveni 30 000-iem!

 6. Interesanti ,ir apzināta visa aktīvā” krievu pasaules” masa Latvijā. Tātad- 170.000 tuvas vērtības,no 630.000 iznāk 1/4 ,precīzāk katrs ir tieši saistīts ar kolorado vaboļu svētkiem.

 7. Baranņiks laikam būs pamatīgi ierāvis, ja jau viņam izlicies 5 reizes lielāks svinētāju skaits, nekā iepriekš minētie 30 tūkst. Ja vēl pieskaitīs tos, kuri 8., 9. maijā gāja garām piemineklim, sanāks visi 500 tūkst.!

Draugiem Facebook Twitter Google+