Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
10. maijs, 2014
Drukāt

Uzvaras parkā medicīniskā palīdzība sniegta 35 cilvēkiem

Foto-LETAFoto-LETA

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki sniedz medicīnisko palīdzību vīrietim Uzvaras parkā.

Pēc palīdzības pie Uzvaras parkā dežurējošajiem mediķiem kopumā piektdien, 9.maijā, vērsušies 35 cilvēki, no kuriem četri nogādāti slimnīcā, aģentūru LETA informēja medicīnas sabiedrībā “ARS”, kas šogad bija uzņēmusies pasākuma dalībnieku veselības uzraudzību.

Pasākums mediķu ieskatā noritēja mierīgi, un lielākai daļai pie ārstiem vērsušos cilvēku bija radušies vispārīgi veselības traucējumi un nelielas traumas.

Vienam no hospitalizētajiem pacientiem, kādam 73 gadus vecam vīrietim, pēkšņu veselības traucējumu dēļ iestājās klīniskā nāve. Kā aģentūrai LETA iepriekš pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša, mediķi veica sekmīgus atdzīvināšanas pasākumus un nogādāja vīrieti slimnīcā. Vīrietis patlaban atrodas reanimācijā.

Kā ziņots, Uzvaras parkā vakar visas dienas garumā notika svinības par godu “nacisma sagrāves gadadienai”.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+