×
Mobilā versija
Brīdinājums +26°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
6. oktobris, 2016
Drukāt

FOTO: Uzvaras parkā nosēžas armijas helikopters (9)

NBS GS helikopters Mi-17 nosēžas pie Uzvaras pieminekļa RīgāNBS GS helikopters Mi-17 nosēžas pie Uzvaras pieminekļa Rīgā

Foto: Normunds Mežiņš/(Jaunsardzes un informācijas centrs

Mācību “Gaisa Dūre” ietvaros ceturtdien Uzvaras parkā, Rīgā, nosēdās Nacionālo bruņoto spēku helikopters.

Lielvārdē sākušās militārās mācības, kuru laikā tiks pārbaudīta Nacionālo bruņoto spēku vienību spēja reaģēt un organizēt nepieciešamos pasākumus militārās aviācijas nelaimes gadījumu seku likvidēšanai sadarbībā ar citiem dienestiem.

Mācībās atbalstu sniegs ASV Nacionālās gvardes transporta lidmašīna C-130 “Hercules” un helikopteri UH-60 “Black Hawk”.

Mācībās piedalīsies Nacionālo bruņoto spēku vienības, atbalstu sniegs arī citi atbildīgie dienesti, tai skaitā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Armija lūdz iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret notiekošajām mācībām, īslaicīgi radītajiem trokšņiem, militārās aviācijas gaisa kuģu pārlidojumiem un iespējamiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Kaut vai tiem nosaukumiem uzvaras parks un uzvaras piemineklis pievienot vardu krievija. Lai ir nosaukums: krievijas uzvaras parks un krievijas uzvaras piemineklis. Man ka latvietim tur nav ko svinet, ne piemineet.

  • 9.maijs - Latvijas okupācijas diena Atbildēt

   Tieši tā – daudziem t.s. Latvijas krieviem un visu tautību okupantiem rodas sajūta, ka latvieši ir uzcēluši šo pieminekli par godu Krievijai, kura kopā ar Vāciju uzsāka 2.Pasaules karu un vēlāk šajā karā sakāva savu sākotnējo karabiedru un draugu Vāciju. Tieši tāpēc daudzi okupanti jautā: “Ko ta jūs mums uzcēlāt Uzvaras parku, bet vienlaikus brēciet par okupāciju? Ja uzcēlāt mums vietu, kur svinēt, tad svinēsim un priecāsimies, ka Krievija uzvarēja pašas izraisītajā karā”.

 2. Жидкая какая то фига у вас, одинокая. Над такой смеяться надо да лётчикам соболезновать.

  • Bear Slayer if you know what I mean, putiņ Atbildēt

   ha ha, kāpēc neraksti savā trīs svītru valodiņā vārdu? 😀
   Internetā ļoti varonīga tauta, drīzāk drupačas, esiet. Katru dienu pārvietojos pa Rīgu un visur citur ar Latvijas karogu, neviens tev līdzīgais neko neuzdrošinās pateikt un uz aizrādījumiem novākt sev mašīnā iekarināto toletes papīra loksni ar kaut kādu zilu svītru, vai arī loksnīti ar brunām svītrām, uzreiz paklausa. 😉

 3. pareizāk jau būtu teikt – okupācijas parkā, es pašlaik tur neredzu neko no Latvijas uzvaras

 4. Un cik tur bija tā darba – pieāķēt, pacelt, aizvest un problēma beigtos.

 5. Pašreizējā veidolā tas ir krievu okupantu un kolonistu parks! Parks pilnīgi un nekādi neatspoguļo latviešu uzvaru pār Bermonta karaspēku – tieši šī uzvaras dēļ parks kopš pagājušā gadsimta 30.gadiem tiek saukts par Uzvaras parku, bet, ņemot vērā, ka parkā atrodas krievu okupācijas režīmu slavinošs piemineklis, tad parku jāsauc tā saturam atbilstošā nosaukumā.

  • Esmu jau sen teicis, ka parka nosaukumu ir jamaina. To ir jānosauc par “Okupācijas parku”. Ja tas neies cauri, tad varbūt par “Leģionāru parku”. Pret propagandu jācīnas ar propagandu.

Draugiem Facebook Twitter Google+