×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
23. janvāris, 2017
Drukāt

“Uzvedieties normāli vai arī brauciet prom.” Debates par imigrāciju Nīderlandē kļūst asākas (5)

Premjerministrs Marks Rite. AFP/LETAPremjerministrs Marks Rite. AFP/LETA

Priekšvēlēšanu cīņām pirms 15.marta Nīderlandes parlamenta vēlēšanām kļūstot asākām, premjerministrs Marks Rite izvērsis jaunu kampaņu, kā noprotams, cenšoties piesaistīt pretimigrācijas deputātam Gērtam Vildersam simpatizējošos vēlētājus.

Mums ir aktīvi jāaizstāv savas vērtības no cilvēkiem, kas atsakās integrēties, premjers deklarē paziņojumā, kas pirmdien lappusi lielās reklāmās publicēts Nīderlandes nacionālajos laikrakstos.

Kaut arī Rite konkrēti nenosauc vārdā Vildersu, skaidri noprotams, ka vēstījuma mērķis ir vēlētāji, kas atbalsta Vildersa stingrā kursa platformu.

Centriski labējās Tautas partijas līderis Rite atzīst, ka saprot aicinājumus cilvēkiem vai nu integrēties, vai arī pamest Nīderlandi.

“Arī man ir tāda pati sajūta. Uzvedieties normāli vai arī brauciet prom.”

Vilderss tviterī jau devis pretsitienu, dēvējot Riti par “atvērto robežu, patvēruma lūdzēju cunami, masu imigrācijas, islamizācijas, melu un krāpšanas cilvēku”.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Tikai tā – uzvesties normāli vai brauciet prom.

  2. To vajag ņemt vērā arī Ušakovam un citiem Latvijā mītošiem krievnacistiem.

  3. gan jau kā vienmēr – welkamisti gūs pārākumu…

    • Nu kā sevi noskanos tā arī būs. Briti un amerikāņu uzvarēja.
      no šitādām domam jāatradinās. tās viedojas no grautas psihes – uzvaru piededzes trūkuma. Tas ir aizsācies mums no krustnešu iebrukuma. Tautas, kuras nav tikušas iekarotas, šitā nedoma.

Draugiem Facebook Twitter Google+