×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
24. maijs, 2013
Drukāt

Uzvedums “Imants un Ziedonis” arī Rēzeknē

Foto - LETAFoto - LETA

16.jūnijā pulkstens 18 Rēzeknē, Latgales vēstniecībā “Gors” jeb Austrumlatvijas koncertzālē, notiks mūzikas un dzejas uzvedums “Imants un Ziedonis”.

Uzveduma pamatā ir Imanta Kalniņa dziesmas ar Imanta Ziedoņa dzeju, kā arī Imanta Ziedoņa dzejoļi un pārdomas paša autora balss ieskaņojumā. Abus meistarus saistījusi sadarbība, kas nu jau ir leģendāra – ar Ziedoņa tekstiem Kalniņš sacerējis oratoriju “Dzejnieks un nāra”, operu “Spēlēju, dancoju”, abu sadarbība dokumentēta arī filmā “Pūt, vējiņi”.
Kalniņa dziesmas speciāli šim uzvedumam aranžējis dziedātājs un komponists Andris Sējāns, ģitārists Kaspars Zemītis un Valmieras Drāmas teātra Mūzikas daļas vadītājs Emīls Zilberts. Kopā ar Latvijas Radio kori un kora solistiem Gundegu Krūmiņu, Ivetu Romancāni un Jāni Strazdiņu uzvedumā piedalīsies rūdīts “ziedonists” Renārs Kaupers. Instrumentālajā grupā spēlēs flautists Aldis Klučnieks, vijolnieks Indulis Cintiņš, ģitārists Kaspars Zemītis, kontrabasists Jānis Stafeckis, sitējs Ivo Krūskops un pianists Aldis Liepiņš.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+