Uncategorized

Uzvirmo runas par vardarbību Maliginu ģimenē 16

Foto – Leta

Kā vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”, pirms nedēļas vairākos medijos parādījās ziņa par vardarbību miljonāra, farmācijas kompānijas “Olainfarm” prezidenta Valērija Maligina (52) un viņa sievas aktrises, mākslinieces un uzņēmējas – zaļās farmācijas uzņēmuma SIA “Silvanols” valdes priekšsēdētājas Elīnas Maliginas (31) ģimenē.

Izskanēja runas gan par to, ka miljonārs mēģinājis nogalināt savu jauno sievu un Elīna panākusi, ka viņas vīram noteikts aizliegums tuvoties jaunajai sievietei un Austrijā par šo faktu uzsākts kriminālprocess, gan kardināli pretēja versija – ka Elīna bijusi tā, kas iekaustījusi savu vīru, kā rezultātā Valērijs Maligins atgriezis Latvijā, lai fiksētu viņam nodarītos miesas bojājumus.

Pagājušajā nedēļā portālam sejas.lv Elīna Dzelme apstiprināja vardarbības faktu. “Tiem, kas par mani uztraucas, varu teikt, ka nu ar manu fizisko veselību viss ir kārtībā, vairāk par savu dzīvību nebaidos. Emocionāli esmu spēcīga personība un tikšu pāri šim nodarījumam, šai nodevībai.”

Bet žurnālam “Privātā Dzīve” Elīna Maligina no komentāriem atteicās, savukārt Valērijs Maligins noliedza, ka jelkad būtu pacēlis roku pret Elīnu un arī kriminālprocess pret viņu Austrijā neesot ierosināts. Tāpat Elīna Maligina joprojām pilda SIA “Silvanols” valdes priekšsēdētājas amatu.

“Privātās Dzīves” iztaujātie ģimenes draugi ir izvairīgi sarunās par iespējamo vardarbību vai tai nespēj šādam faktam noticēt.

LA.lv