Dabā
Zaļā dzīvošana

Uzzīmē jaunaudzi un piedalies uzlīmju dizaina konkursā 0

Katru gadu AS “Latvijas valsts meži” (LVM) aicina skolas piedalīties izglītojošos pasākumos mežā visā Latvijā – iepazīt un izzināt mežu. Arī šogad aicinām skolēnus piedalīties radošā konkursā un izveidot uzlīmju dizainu ikgadējiem LVM Meža dienu pasākumiem. Šajā gadā uzlīmju tēma ir “Jaunaudze”, vēsta vietne “mammadba”.

Lai piedalītos konkursā, jāievēro daži noteikumi:

Uz uzlīmes jāattēlo:

uzraksts “Meža dienas 2018”
AS “Latvijas valsts meži” logo
savs skatījums par tēmu – JAUNAUDZE

Ievēro:

uzlīmes lielums nedrīkst pārsniegt 8 cm platumu/garumu/diametru
formai nav nozīmes
darbus sūti uz e-pasta adresi: skola@lvm.lv
iesūtīšanas termiņš: 13.decembris

Balvas:

labākais zīmējums – dizains tiks pārvērsts LVM Meža dienu uzlīmē
uzvarētājs iegūs specbalvu – no Latvijas valsts mežā auguša bērza darinātu longbordu, ko darinājis Latvijas uzņēmums “Lokal Boards”
uzvarētājam būs iespēja piepildīt autobusu ar klasesbiedriem un draugiem, lai dotos apmaksātā daudzveidīgā meža izziņas ekspedīcijā (autobuss uz un no ekskursijas vietas, LVM darbinieka piedalīšanās)

Pagājušā gadā sauklis “Izzini mežu!” vienoja vairāk nekā 1000 skolēnus, kuri piedalījās AS “Latvijas valsts meži” ikgadējā Meža dienu uzlīmju konkursā. Izvēlēties vienu labāko darbu nebija viegli, tāpēc papildus uzvarētāja noteikšanai, žūrija izvirzīja arī divas simpātiju balvas ieguvējus. Par “Meža dienas 2017” uzlīmju konkursa uzvarētāju tika pasludināta Agate Albekeite no Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 9. klases, savukārt simpātiju balvas ieguva Diāna Ozoliņa no Bauskas sākumskolas 2. c klases un Eduards Jaujenieks no Aknīstes vidusskolas 2.klases.

LA.lv