Mobilā versija
Brīdinājums +11.3°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
14. jūlijs, 2014
Drukāt

Uzzīmē savu Rīgu – notiks glezniecības plenēri

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Turpinot Rīgas aktīvo apkaimju projektu “Tēriņu ielas mistērijas” visi interesenti – gan amatieri, gan profesionāļi – ir aicināti uz gleznošanas plenēru, kas norisināsies 15. un 16. jūlijā, vēsta Rīga 2014.

15 .jūlijā plkst.11 sāksies plenērs “Torņakalns. Ainavas un cilvēki”. Tikšanās pie Torņakalna baznīcas. Pasākuma laikā būs eļļas glezniecības meistarklase, portreta glezniecības plenērs dabā, kā arī tikšanās ar Torņakalna baznīcas mācītāju, kura portrets tiks uzgleznots. Tāpat Torņakalna baznīcas dārzā notiks jauno mākslinieku pikniks, kurā zupas meistarklasi rādīs Mārupes restorāns “32. augusts”.

Savukārt 16. jūlijā no plkst. 11 sāksies plenērs “Dzelzceļa tilta skati”. Pulcēšanās pie Dzelzceļa tilta Daugavas labajā krastā – Krastmalas promenādē. Mākslinieki no Mārupes novada un Pārdaugavas gleznos Rīgas Dzelzceļa tiltu. Šis pasākums notiks saistībā ar uzņēmuma “Latvijas dzelzceļš” 95. gadadienu. Darbi par Rīgu un skaisto tiltu tiks iekļauti uzņēmuma svētku izstādē.

Eiropas kultūras galvaspilsētas programmā visu gadu notiek pasākumu sērija “Aktīvās apkaimes” – rīdzinieku ierosināti un īstenoti notikumi dažādās pilsētas apkaimēs. Tās ir gan vietējo izplānotas un vadītas ekskursijas, gan mākslinieku plenēri, fotoakcijas, svinības, apkaimju festivāli, lekcijas un diskusijas, kuru centrā ir cilvēks un viņa neizsīkstošā vēlme izgudrot un radīt ko jaunu, uzņemt ciemiņus un kopā pavadīt laiku.

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (4)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+