×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
14. februāris, 2013
Drukāt

Uzzinām vairāk par Sarkandaugavas ambulatorās veselības aprūpes centru

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Latvijas Jūras medicīnas centra jaunajā struktūrvienībā – Sarkandaugavas ambulatorās veselības aprūpes centrā – pacienti var saņemt endokrinologa, oftalmologa (acu ār­sta) konsultācijas un ārstniecisko pēdu aprūpi. 


 

Uz acu kabinetu – no visas pilsētas

Pacienti, kas dzīvo Rīgas centrā vai vēl tālāk, labprāt brauc uz Sarkandaugavas ambulatorās veselības aprūpes centru, jo zina, ka šeit ambulatori var saņemt acs izmeklējumus ar jaunāko aparatūru un konsultācijas sniedz pieredzējuši oftalmologi.

Oftalmologs Ralfs Birķis: “Apskatot redzes nerva darbību un tīkleni un to visu fiksējot datorā ar redzes lauka palīdzību, varu iegūt plašu informāciju, piemēram, par glaukomu. Pēc tam iespējams sekot līdzi acs saslimšanas dinamikai, jo dators “redz” katru sīkāko pārmaiņu.”

Rūpīga izmeklēšana, diagnozes uzstādīšana, ārstēšana, pēc tam regulāri kontrolējot acu veselības stāvokli, ļaus dzīvot kvalitatīvi arī glaukomas un kataraktas vai citu acs slimību gadījumos.

 

Visvairāk – diabēta pacientu

Endokrinologa praksē tradicionāli visvairāk ir cukura diabēta pacientu un cilvēku ar glikozes tolerances traucējumiem (prediabēta stāvoklis), daudz ir arī pacientu, kam veselības traucējumus izraisa kāda no vairogdziedzera slimībām. Pie endokrinologa vēršas arī sievietes ar menstruāciju traucējumiem un neauglību. Prediabēta pacientiem īpaši tiek rekomendēts veselīgs dzīvesveids, uztura un kustību nozīme, bet diabēta pacientiem papildus jādomā par komplikāciju novēršanu. Tāpēc šiem pacientiem reizi gadā ieteicamas pārbaudes pie acu ārsta, veikt pēdu aprūpi, neiropātijas izmeklējums.

 

Pēdiņas teiks paldies

Sarkandaugavas ambulatorās veselības aprūpes centrs piedāvā arī ārstniecisko pedikīru, izmantojot modernu podiatrijas iekārtu, kas paredzēta pēdu un nagu kopšanai. Speciālists podologs papildus veic procedūras – ieaugušu nagu, ādas sabiezējumu, kārpu un varžacu likvidēšanu. Īpaši ieteicams par pēdām parūpēties sportistiem, cilvēkiem, kam darbs saistīts ar ilgstošu stāvēšanu, kā arī šauru apavu un augstpapēžu kurpīšu cienītājām.

Ārstniecisko pedikīru vislabāk uzsākt, kad pēdas vēl ir veselas un nav sūdzību. Bieži cilvēki pie pēdu aprūpes speciālista ierodas ar problēmām: vienam ir ādas sabiezējumi, no kā pats nespēj tikt vaļā, otram traucē varžacis, kārpas vai ieaudzis nags, bet tie, kuri regulāri nāk apkopt pēdas, lielākoties ar prieku izbauda 40 – 60 minūšu ilgo procedūru. Procedūras cena Ls 11,90.

 

 

UZZIŅA

Sīkāku informāciju par iespēju konsultēties 
Sarkandaugavas ambulatorajā veselības aprūpes centrā varat iegūt:

* mājaslapā: www.ljmc.lv

* pa tālruni 67889000.

 

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+