Horoskopi un mistika

Uzzini, kad dzersi šampanieti! Veiksmes horoskops jūnijam visām horoskopa zīmēm 0

Foto – Shutterstock

Auns

Auns atradīsies izvēles priekšā, jo vienlaikus nāksies risināt vairākus jautājumus uzreiz. Lai visu varētu kontrolēt un visur laikus paspētu, nāksies rūpīgi plānot darbus. Jāizvairās no steigas, jo tā var novest pie zaudējumiem un neparedzētiem izdevumiem. Jūnija sākumā labvēlīgs laiks līgumu slēgšanai, darba vietas maiņai vai uzlabošanai, kā arī atpūtai un ceļojumiem.

Veiksmīgās dienas: 7., 17., 18., 25., 27.
Neveiksmīgās dienas: 4., 5., 23., 26.


Vērsis

Vērsis būs viegli aizkaitināms. Izteikta tendence vainot citus, kuri nav laikus veikuši uzticētos pienākumus. Lai izvairītos no spriedzes, ieteicams vairāk uzmanības veltīt tiešo pienākumu pildīšanai. Pārdomāti jāplāno tēriņi, jo izdevumi pārsniegs ieņēmumus. No 10. jūnija nav labvēlīgs periods finanšu operācijām un līgumu slēgšanai. Labvēlīgs laiks relaksējošām procedūrām vai nodarbēm svaigā gaisā.

Veiksmīgās dienas: 5., 9., 14., 15., 27.
Neveiksmīgās dienas: 6., 18., 19.


Dvīņi

Dvīņi jutīs pakāpenisku spēka un prieka atgriešanos savā dzīvē. Tomēr būs sajūta, ka citi nespēj vai negrib viņus sadzirdēt, tāpēc jauna pieeja ikdienas darbiem dos labus rezultātus. Paužot savus nodomus, jābūt tiešiem un atklātiem, jo pastāv risks būt pārprastiem. Labvēlīgs laiks darbu plānošanai, darījumiem un līgumu slēgšanai. Atpūtai ieteicamas aktivitātes dabā, prom no cilvēku pūļiem.

Veiksmīgās dienas: 7., 9., 13., 25., 26.
Neveiksmīgās dienas: 11., 16., 17., 27.


Vēzis

Vēzim nebūs skaidri nākotnes plāni, tāpēc gribēs paslēpties no citu acīm un atpūsties, lai mierīgi pārdomātu, kā turpmāk rīkoties. Nav ieteicams veikt liela apjoma darījumus vai uzsākt ko jaunu. Vairāk jāieklausās savā iekšējā balsī un sajūtās. Labvēlīgs laiks atpūtai, rūpēm par veselību un pašsajūtas uzlabošanai. Jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē. Pastāv riski iegūt traumas.

Veiksmīgās dienas: 7., 10., 15., 24., 28.
Neveiksmīgās dienas: 13., 19., 20., 22.


Lauva

Lauvai aktīvs radošais periods, kad var “riskēt un dzert šampanieti”. Dzīve piedāvās iespēju uzlabot pašreizējo situāciju. Labvēlīgs laiks jaunu zināšanu ieguvei un kontaktu veidošanai, no 12. jūnija – līgumu slēgšanai un darījumiem. Var doties tālākos ceļojumos vai pieredzes apmaiņas braucienos.

Veiksmīgās dienas: 5., 13., 17., 26., 30.
Neveiksmīgās dienas: 4., 21., 22.


Jaunava

Jaunavai jākoncentrējas uz to, kas pašai svarīgāks, nekā uz citu problēmu risināšanu. Jācenšas izvairīties no vairākiem darbiem vienlaikus, jo steigā pieļautās kļūdas var radīt materiālus vai finansiālus zaudējumus. Ja visu darīsi, kā noteikts, tad saņemsi augstākstāvošu cilvēku atbalstu un palīdzību. Jāizvairās no situācijām, kas rada spriedzi, un jārūpējas par galvas asinsriti.

Veiksmīgās dienas: 6., 7., 11., 15., 29.
Neveiksmīgās dienas: 9., 16., 24.


Svari

Svari beidzot ieraudzīs gaismu tuneļa galā un tā radīs labvēlīgas pārmaiņas dzīvē. Spriedze mazināsies, būs iespēja paņemt atvaļinājumu, lai sakārtotu sev svarīgus jautājumus un veselību. Patērēto spēku atjaunošanai ieteicams doties ceļojumā vai apmeklēt ārstnieciskās procedūras. Jāizvairās no steigas un spontānas rīcības. Jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē.

Veiksmīgās dienas: 8., 12., 13., 16., 22., 30.
Neveiksmīgās dienas: 7., 19., 20., 27.


Skorpions

Skorpionam iestāsies atelpas brīdis un daudzas lietas atrisināsies pašas no sevis, tomēr neko nevajag atstāt pašplūsmā. Piemērots laiks, lai iegūtu jaunu informāciju, paplašinātu kontaktus un piesaistītu līdzekļus savu ieceru realizēšanai. Spriedze būs jūtama finanšu jautājumos, tāpēc pārdomāti jāplāno izdevumi. Vairāk laika jāvelta atpūtai un veselības stiprināšanai. Nav ieteicama fiziska pārslodze.

Veiksmīgās dienas: 6.,11., 15., 19., 23., 25.
Neveiksmīgās dienas: 8., 26., 28.


Strēlnieks

Strēlnieks izjutīs nogurumu un spēku izsīkumu, tāpēc, plānojot darbus, jāparedz laiks atpūtai un jācenšas izvairīties no ilgstošas fiziskas un psiholoģiskas slodzes. Diskomfortu radīs apkārtējo nenoteiktība un neizlēmība, tāpēc svarīgu jautājumu risināšanu neuztici citiem. Sākot ar 12. jūniju, labvēlīgs periods finansiālā stāvokļa uzlabošanai. Piemērots laiks relaksācijai un meditācijai.

Veiksmīgās dienas: 7., 8., 13., 17., 21., 25.
Neveiksmīgās dienas: 11., 23., 24.


Mežāzis

Mežāzim jāsamazina darba apjoms un sabiedriskie pienākumi, bet vairāk jākoncentrējas uz savas dzīves sakārtošanu. Piemērots laiks, lai iesāktos darbus novestu līdz galam. Jāvelta uzmanība savas veselības sakārtošanai un veselīgam miegam. Saprātīga resursu pārstrukturēšana radīs labvēlīgus apstākļus, lai palielinātu ienākumus un radītu vairāk brīvā laika ikdienā. Nav ieteicams uzsākt ko jaunu.

Veiksmīgās dienas: 14., 15., 18., 24., 29.
Neveiksmīgās dienas: 5., 13., 22., 26.


Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīra prātu nodarbinās partnerattiecību jautājums. Būs sajūta, ka esošās attiecības gan mājās, gan darbā savus resursus ir izsmēlušas. Jāvairās no vēlmes citus vainot šābrīža situācijā, jo attiecības veido abas iesaistītās puses. Nav ieteicams doties ceļojumā vai darbā uz ārzemēm, kā arī nav īstais brīdis materiālā stāvokļa uzlabošanai un ieceru realizēšanai. Labvēlīgs laiks vaļaspriekiem un izklaides pasākumiem.

Veiksmīgās dienas: 5., 12., 17., 18., 25., 26.
Neveiksmīgās dienas: 1., 2., 28., 29.


Zivis

Zivīm nāksies noteikt prioritātes un izvērtēt iespējas, jo viņas nebūs situācijas noteicējas. Pārdomāti jāplāno tēriņi, jo vajadzību būs vairāk nekā iespēju. Šo periodu labāk veltīt tiešajiem pienākumiem un iesākto darbu novešanai līdz galam. Nav ieteicams uzsākt ko jaunu un veikt lielus pirkumus. Labvēlīgs periods, lai atbrīvotos no krāmiem un nevajadzīgām lietām. Jārūpējas par savas pašsajūtas uzlabošanu.

Veiksmīgās dienas: 10., 11., 19., 21., 23., 27.
Neveiksmīgās dienas: 6., 18., 24., 28.

LA.lv
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Horoskops sieviešu zināšanai. Kurā jomā tavs vīrietis ir ideāls?
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Nevajag izdarīt visu iespējamo! Horoskops 11.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Planētas vilina gremdēties sapņos! Horoskopi 12. – 18.novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SD
Sandra Dieziņa

Laukos
Firma Liepājā, īpašnieki – Krievijā, uz kuģa – ukraiņi un krievi. Kā zvejnieki kļūst par shēmotāju ķīlniekiem
48 minūtes
ĢZ
Ģirts Zvirbulis
Latvijā
Partijas “iepauzē” ar valdības veidošanu 1
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Kādi laikapstākļi gaidāmi 18.novembrī? Jaunākā sinoptiķu prognoze
59 minūtes
LA
LA.lv
Ekonomika
Valstij pasniegti īpaši Latvijas simtgades ģerboņi
2 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Trampa draugi iznāk no skapja
2 stundas