×
Mobilā versija
+5.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
16. marts, 2016
Drukāt

Uzzini, kādi čeki jāsaglabā un kā tie jāpievieno EDS sistēmā, lai atgūtu pārmaksātos nodokļus (19)

Foto - LETAFoto - LETA

Raidījumā “Pilsētas Pulss” eksperti skaidro, kādi čeki ir jāsaglabā, lai atgūtu par tiem savus nodokļus un, kā šie čeki ir jāpievieno EDS sistēmā.

Raidījumu par to, kā atgūt savus pārmaksātos nodokļus un labāk pārvaldīt savas finanses skaties šeit!

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. cilvēcīgāk būtu apzināt visus pensionārus,kas ir vientuļi , aizbraukt uz māju pie šiem cilvēkiem,aprunāties un pie reizes uzrakstīt deklarāciju par ienākumu nodokļu atmaksu.Mums taču VID jādomā ir portatīvie datori,kur to visu var izdarīt.

  • Pensionāriem pārsvarā nemaz nav ienākumu,no kuriem tiek maksāti nodokļi un, loģiski,arī atgūt nomaksāto nodokli,tas tev nav ienācis prātā?

 2. Paņem čekus, dodies uz VID, viss punkts. Vienīgais par ko var uztraukties – garās rindas.

  • Ir jau 21. gadsimts pasaulē, ja neesi pamanījusi, pāķene!

  • 21.gadsimts automātiski visiem neievieš i-netu un neaizpilda dokumentus. Un runājot par pāķiem-pats droši vien tāds,tikko apguvis exeli. Bet rindas VIDĀ noplaks pēc mēneša,tad arī var iet un noskaidrot visus interesējošos jautājumus.

 3. Katram e-pastu? Jā, šo ķīseļa stāstu piena upes krastā jau esmu dzirdējusi:
  “«Lattelecom» cer līdz 2018.gadam 50% Latvijas mājsaimniecību piedāvāt iespēju lietot internetu ar ātrumu 100 megabiti sekundē (Mbps) un panākt, lai Latvija būtu valsts ar trešo ātrāko internetu pasaulē, starptautiskajā konferencē «Ko dāvināt Latvijai simtgadē?» teica «Lattelecom» valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.”

 4. Tikai zēl ka man tomēr nācās braukt uz VID jo elektroniskā variantā var pievienot bildes līdz 5GB man bildes “svēra” vairāk.A Samazināt izmēru Microsoft Office neprotu. Un domāju ka ne visi prot!! Žēl.

  • Atver bildi ar Microsoft Office Picture Manager, tad augšā augšā spied > Edit Pictures
   tad labajā malā Change pictures size sadaļā > Compress Pictures > atzīmē ar punktu > Documents

 5. Sižets – 0, komentētāji – stulbi, raksts – 0. EDS foršs, lai arī nedaudz pieklibo UI. Lieliski, ka jau daudzus gadus var neatejot no datora vienā piegājienā iesniegt visus dokumentus un dabūt atpakaļ naudu.

 6. Ko darīt tiem,kasstrādā mikrouzņēmumā?

 7. Velnu Bars!

 8. Interesanti ,kas izdomāja ,ka čeki jādedzina ?Tad nāks naudiņa atpakaļ , kā pa reni!

  • Dedzini pārtikas veikalu čekus un tādus,kas nav vajadzīgi. Vajadzīgos- med. pakalpojumus, izglītības u.c. safočē un noglabā kastē.

 9. Nekas, to murgu būs vēl vairāk, jo drīzumā plāno visiem iedzīvotājiem izveidot katram e-pasta adreses, lai visi būtu sasniedzami… Man radās daži jautājumi, kad šorīt izdzirdēju šo murgu pa radio: vai katrs iedzīvotājs vispār zina, kas tas tāds e-pasts vispār ir, vai visiem ir datori, vai vispār ir pieejams internets, un kā pie viņa tikt, cik tas maksās?

 10. VID laikam nestrādā neviens darbinieks, kurš pārvalda PAREIZU latviešu valodu, nestostās un nešļupst un kuru nav kauns sūtīt uz TV.
  Ja es nezinātu, ka IIN ir 23%, tad es domātu, ka šī jaukā sieviete saka “33”!

  Palīdzības vednis ir diezgan murgains. Ierindas cilvēks, kurš neko nesaprot no grāmatvedības, var apjukt.

  Pārzviedzos: “uzspied pogu, izvēlies failu” visi pensionāri noteikti saprata, ko viņš ar to domāja. Un puisis aizmirsa piebilst, ka šie čeki iepriekš ir jāieskenē!!

 11. mozys čangaleits Atbildēt

  Tautas krāpšana un ar labo roku kreisās auss pakasīšana!

 12. Cilvēks ,kas ar to nodarbojas katru dienu ,tam protams tas ir vienkārši.

Draugiem Facebook Twitter Google+