Horoskopi un mistika
Ezoterika

Uzzini, kāds cilvēks ir mīlestībā, paskatoties uz viņa pirkstiem 16

Pat tad, ja tu neesi dažādu pārbaužu un testēšanas piekritējs, atbildi uz vienkāršu jautājumu: Vai tu kādreiz esi pievērsis uzmanību sarunu biedra vai vienkārši nepazīstama cilvēka pirkstiem? Kāda informācija slēpta cilvēka rokā? Ko pastāstīs pirksti par cilvēka raksturu attiecībās ar pretējo dzimumu?

Ar vienkārša testa palīdzību un vērīgumu var uzminēt, kā tu vai kāds cits uzvedīsies mīlestības jomā. Kāds teiks, kas tas ir pilnīgs murgs. Bet vai tad nav interesanti uzzināt kaut ko jaunu par sevi vai draugiem? Un vajag tikai uzmanīgi aplūkot pašu mazāko pirkstiņu.

Testēšanu vislabāk veikt, aplūkojot tavas plaukstas aizmuguri. Salīdzināsim divu pirkstu – zeltneša un mazā pirkstiņa garumus. Tālāk sniegti apskates rezultātu trīs varianti.

1. Mazais pirkstiņš pēc garuma sakrīt ar zeltneša augšējo locītavu
Šis ir vislabākais variants no visiem. Tas liecina, ka mazā pirkstiņa īpašnieks ir profesionālis mīlas lietās. Viņam viss izdodas pārsteidzoši viegli, nepieliekot īpašas pūles. Pretējo dzimumu tu pievelc kā ar magnētu un ap tevi vienmēr būs mīlestības aura. Pateicoties īpašai komunikabilitātei, tu viegli gūsi panākumus sava simpātijas objekta acīs. Galvenais – darīt visu ātri, uzticēties intuīcijai un iet pa dzīvi ar smaidu.

2. Tavs mazais pirkstiņš ir garāks par zeltneša pēdējo falangu
Tas liecina par tavu uzticību un uzticamību. Tu esi lielisks partneris un biedrs, bet tava otrā pusīte ir drošās rokās. Nepieciešamajā brīdī tu proti būt mīļš, apburošs un atjautīgs, un tas attiecas ne tikai uz tavu partneri. Tādas spējas un prasmes izraisa greizsirdību, kurai seko arī kaisle. Iedegas liesma!

Bet partneris necieš no šādām tavas dabas izpausmēm, jo viss, ko tu dari šķiet dabisks un piepildīts ar labestību un mīlestību!

Tomēr jāatceras, ka ne visi cilvēki tā mīl dzīvi kā tu. Un ne visi spēj ticēt atklātībai. Ja pirmajā saskarsmes reizē ar tev simpātisku cilvēku iestājas neveikla pauze, vienkārši pacenties atbrīvoties un esi pats, izveidot vizuālo kontaktu. Bet intuīcija pateiks priekšā, kā rīkoties tālāk. Tu esi spējīgs cilvēkam sniegt dvēselisku siltumu un nesavtīgas rūpes.

Saistītie raksti

3. Mazais pirkstiņš ir īsāks par zeltneša augšējās locītavas līniju
Tas liecina par tavu prasīgumu mīlestības attiecībās. Tu skaidri zini, kuru un ko vēlies, un gaidi no cilvēkiem reakciju, kas vajadzīga tikai tev. Ja tas nenotiek, iestājas vilšanās.

To var novērtēt arī kā plusu – tu noteikti netērēsi sevi visiem un katram, tev acu priekšā ir konkrēts mērķis. Šāda uzvedība apkārtējos gan šokē, gan piesaista vienlaikus. Pirmajā tikšanās reizē partneris būs pārsteigts par tavu noslēpumainību. Un – ja notiks arī otrā tikšanās, tas nozīmē, ka šīs attiecības viennozīmīgi nebūs īslaicīgas!

Avots: “mirror-venus.ru”

LA.lv