×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
22. oktobris, 2015
Drukāt

Uzzini, kas ir “UgunsGrēka” noslēpumainais Misters X!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pēc Aivara un Ievas aizbraukšanas uz Angliju, Pētersona viesnīcā apmetās kāds Aivara draugs, kurš pēdējās nedēļas palicis inkognito. Ne tikai viesnīcas personāls, bet arī skatītāji mokās neziņā un mēģina noskaidrot, kā sauc noslēpumaino viesi, kurš nokristīts par Misteru X.

Jau 22. oktobra vakarā, kad viesnīcā notiks negadījums un steidzami būs nepieciešama ārsta palīdzība, skatītāji beidzot varēs iepazīties ar Dāvidu Ozolu, kuru atveidos aktieris Madars Zvagulis.

Atklāsies, ka Aivara noslēpumainais draugs ir ķirurgs, kurš nesen piedzīvojis traģisku notikumu – operācijas laikā ir miris kāds viņa pacients. Lai arī ārstu komisija atzinusi, ka pacienta nāve nav viņa vaina, tomēr Dāvids turpina sevi šaustīt, jo iepriekšējā dienā pirms operācijas bija lietojis alkoholu. Pēc traģiskā notikuma Dāvids ir nolēmis pilnībā atteikties no grādīgiem dzērieniem, kā arī aiziet no savas profesijas.

Atmiņas par drūmo notikumu vajā Dāvidu gan sapņos, gan nomodā. Viņš ir kļuvis skarbs, nesabiedrisks, cinisks. Nekas viņam vairs nesagādā prieku – līdz brīdim, kad viņš satiek Kristu… Kā attīstīsies notikumi? Vai Dāvids Pētersonu viesnīcā apmetīsies uz ilgāku laiku laiku?

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+