Mobilā versija
+15.8°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
15. janvāris, 2015
Drukāt

Uzzini, ko par tevi atklāj mīļākā krāsa. Nopietns tests, nevis ballīšu triks! (6)

1. Kāpēc izvēlamies noteiktas krāsas

1no8
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Kādreiz esi brīnījies, kāpēc jaunām mašīnām ir tik daudz krāsu, no kurām izvēlēties? Kāda krāsā ir tava guļamistaba? Kādā krāsā ir tava grīda? Tas, ka tu dod priekšroku noteiktām krāsām, ir ļoti personīgi, un gan psihologi, gan tirgus pētnieki mācās labākajās universitātēs un akreditētās tiešsaistes koledžās, lai atšifrētu jautājumu, kāpēc noteiktas krāsas piesaista cilvēku gadiem ilgi. Atbildes var slēpties mūsu attieksmē pret dzīvi, tāpat kā mūsu emocionālajos stāvokļos.

Krāsu izvēle un to attiecība ar raksturu un psiholoģiskām iezīmēm ir tikusi izmantota reklāmās, autobūvē un modes industrijā gadiem ilgi. Tagad tu vari izprast savas iekšējās cīņas un problēmas ar šo efektīvo krāsu testu.

Mēs brīdinām, ka šis nav ballīšu triks. Izvēles, kuras tu veiksi, ir salīdzinātas ar neizmērojami lielu datu bāzi, kuru savāca psihologi vairāku gadu pētījumu rezultātā. Rezultāti var būt ļoti tieši, bieži vien pārsteidzoši, bet cerams, ļoti noderīgi.

 1. Kāpēc izvēlamies noteiktas krāsas
 2. Primārās krāsas: Ko tas nozīmē?
 3. Sarkans - agresija, veiksme, kaislība
 4. Sarkanās krāsas variācijas
 5. Zils - viedums, lojalitāte, cēlums
 6. Zilās krāsas variācijas
 7. Zaļais - līdzsvars, relaksācija, drošība
 8. Zaļās krāsas variācijas

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Te jau nav visas krāsas ,kāds murgs testa te vispār nav.

 2. Vai tad pamatkrāsas nebija dzeltens – sarkans – zils, no kā pārējās veidojas dažādu jaukšanu / maisīšanu rezultātā? Kopš kura laika tas, kā tiek veidotas krāsas monitorā ir aizstājušas krāsu pamatlikumus?
  +testa ta nav…

 3. a kur ir violetā, lillā, bordo?

 4. fuflo,kur ir tests?

 5. Tas gan neizskatās pēc testa. Arī es jūtos vīlusies- kur gan mana mīļākā oranžā krāsa? Par dzelteno vispār ne vārda.:(

 6. Drīz zila, drīz zaļa, drīz sarkana Atbildēt

  Nopietns tests? Jūtos vīlusies – katrai no minētajām krāsām piedāvāti tikai daži toņi bez jebkāda pamatojuma šādai izvēlei.
  Un, starp citu,- primārās jeb pamatkrāsas ir sarkans/DZELTENS/zils
  Bez tam – senas un vispārzināmas lietas par krāsu uztveri.
  Jauki, ka mēģināt darīt, bet pieticīgākas ambīcijas pieteikumā tikai rotātu šo rakstu.

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+