×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
31. oktobris, 2017
Drukāt

Uzzini, kurā reinkarnācijā tu dzīvo un kāds – tavs uzdevums uz zemes! (43)

reinkarnacija
UZZIŅA

Vārda karma pamatnozīme ir darbība. Zinām: katrai darbībai ir tāda pati pretdarbība – šā likuma pastāvēšanu materiālajā vidē formulēja jau Ņūtons. Tādi paši procesi noris arī garīgajā pasaulē – ik rīcībai, pat tai, kas veikta tikai vārdos un domās, ir noteiktas sekas. Darbība rada pretdarbību, kas atgriežas atpakaļ. Agrāk šī aprite vilkās vairāku reinkarnāciju garumā, tagad visbiežāk notiek cilvēka mūža laikā.

Velta Kanilavičiene ir mācījusies Viļņas Parapsiholoģijas akadēmijā un jau vairāk nekā divdesmit gadu ir astropsiholoģe. Viņa uzskata, ka šīs zināšanas ļauj skaidrāk atskārst savu dzīves uzdevumu un saskatīt līdzekļus tā īstenošanai. Tas nozīmē – dzīvot pilnestīgāk, jo cilvēks, kurš atradis sevi, jūtas laimīgs.

Slikta un laba jēdzieni allaž bijuši ļoti nosacīti un pakļauti manipulācijām, tomēr likums, ko var izteikt arī ar mūsu parunu Ko sēsi, to pļausi, ir spēkā vienmēr, radot vai nu labu, vai sliktu karmu. Vai nu ļauj mums justies kā veiksminiekiem, vai liek kulties kā pa nātrēm. Saprotot karmas likumu, vieglāk pieņemt: ja no pagātnes līdzpaņemtā nasta šķiet par smagu, ir iespējams kļūt uzmanīgākam un no šā brīža sākt savas karmas uzlabošanu. Kā šādas apņēmības īstenošanā var palīdzēt astropsiholoģija? Viena no iespējām – noteikt, kuru no sev atvēlētajām divpadsmit reizēm cilvēks jau ieradies uz šīs Zemes. Tas dod iespēju visam, kas tiek piedzīvots, izjusts un atskārsts, pielikt savai dzīvei paredzētā virsuzdevuma jeb misijas mērauklu.

Pirmajā inkarnācijā dvēsele ir tikko ieradusies – pilnīgi jauna, tīra, nepieredzējusi. Tās uzdevums ir fiziskā ķermeņa vajadzību izzināšana un likšana lietā. Teorētiski tas iespējams arī kā bioloģiska eksistēšana: cilvēks ēd, dzer, guļ, strādā, vairojas. Taču uz Zemes nevienam nav iespējams pastāvēt, ja viņš neattīsta sevī maņas, kas ved ārpus šā rāmja – dvēseles pilnveides virzienā.

Arī otrajā reinkarnācijā gars vēl ir jauns. Šīs atnākšanas galvenais dzinulis – apgūt jēdzienu bagātība. Vēlams, saprotot, ka ir gan materiālās, gan garīgās vērtības.

Trešajā reinkarnācijā cilvēkam svarīgi izzināt savas saknes pa tēva līniju, saistot tās ar veiksmju un samezglojumu nospiedumiem paša dzīvē.

Atnākot ceturto reizi, svarīgākais ir apliecināt sevi līdzcilvēkiem. Šiem ļaudīm viegli rast kontaktu ar draugiem un kolēģiem, viņi ir kā radīti skatuvei vai citām publiskām profesijām un noteikti alkst pēc ievērības un novērtējuma.

Piektā reinkarnācija – bērni; vai nu ar viņiem gan fiziskā, gan garīgā plānā rodas nebeidzamas problēmas, vai cilvēks tiek iesaistīts darbā ar bērnu auditoriju – ir skolotājs, pediatrs, bērnudārza audzinātājs vai dižģimenes galva. Šie ļaudis nereti visu mūžu saglabā spēju palūkoties uz pasauli bērna acīm.

Sestā – pretinieki, viena no sarežģītākajām reinkarnācijām, jo ļauj dvēselei pakāpties, lai ieraudzītu, cik daudz pasaulē iespējams mainīt ar paša rīcību. Nenogurdināmie cīnītāji. Visbiežāk būdami ļoti nesavtīgi un godīgi, stājas pretī netaisnībai – juristi; pretī slimībām – mediķi, pretī tumsonībai – jaunu mācību sludinātāji. Tomēr šai pretīstāvēšanai ir risks pāraugt par cīņu ar vējdzirnavām. Tad cilvēks var kļūt ienaidnieks pats sev, krītot atkarībās un dažādos paššaustīšanās veidos.

Septītajā reinkarnācijā, kad dvēsele uzkrājusi pietiekami lielu piere dzi, tās briedums tiek pārbaudīts ar laulību un ģimenes dzīvi. Iespējama gan svētlaimīga saderība, gan mētāšanās no vienām nelaimīgām attiecībām pie citām.

Astotās atnākšanas pamatuzdevums – apjaust dzīves un nāves saspēles likumsakarības. Tie jau ir misijas cilvēki, līdzīgi Mātei Terēzei, kuri domā: ko iemācīties, kā sevi garīgi pilnveidot, lai labāk varētu kalpot Dievam un cilvēkiem? Taču tas norisinās uz naža asmens – tiklīdz solis pa labi vai kreisi, klāt smagas slimības un dažādi pārbaudījumi. Vieni beidzas, citi sākas. Šajā reinkarnācijādaudz gan ļoti izcilu radošo personību, gan nelaimes putnu, kuri paši sevi nolēmuši nožēlojamai nīkšanai.

Devītajā reinkarnācijā nāk cēlas un pieredzējušas dvēseles, kurām svarīgākā ir garīgā dzīve un studijas. Gaišreģi, ekstrasensi, izcili ārsti, viedie – visi, kuru klātbūtne dara dzīvi gaišāku. Ļaudis, kuri visu mūžu domā, meklē, mācās ne tikai skolās, bet arī no dzīves un savas zināšanas nevis uzkrāj, bet kalpojot dāvā citiem.

Desmitās reinkarnācijas dvēsele jau tā attīstījusies, ka parasti iemiesojas veiksminiekā, kuram svarīgākais ir darbs un profesija. Ja karmiski nav sagandēta spēja izvēlēties piemērotāko sevis izteikšanas jomu, šie ļaudis kļūst pasaulslaveni uzņēmēji, miljonāri, politiķi. Vai arī tādi, kuri neko nesasniedz, jo ignorējuši likumu, ka veiksmes pamatā jābūt godīgumam un zināšanām.

Vienpadsmitajā atnākšanā galvenais ir – ko iegūt? Dvēsele pieredzējusi, tāpēc saprot: ja pietiek garīgo vērtību, materiālais labums tiek piemests klāt. Kļūst svarīgi, ko vēl iemācīties un apgūt ārpus materiālā. Ko redzēt. Ko izjust. Ko saprast. Ceļojumi, māksla, zinātne, kultūra, jaunākās tehnoloģijas. Šie cilvēki ir ļoti apdāvināti, viss it kā pats krīt rokās, tāpēc galvenā problēma – kā sevi šajās iespējās nepazaudēt un neizniekot. Ja to neatrisina, sekas ir skaudras: enerģiju, ko cilvēks neatdod gaismai, acumirklī savāc tumšie spēki. Rodas alkoholiķi, narkomāni, arī noziedznieki, uz kuriem pat dziļā bezdibenī attiecināms apzīmējums – talantīgs, taču sev un pasaulei zudis.

Divpadsmitā, pēdējā reinkarnācija – ko zaudēt? Tie ir viedie, kuriem savas zināšanas jāatdod citiem, jākalpo. Tagad aizvien biežāk dzimst tā sauktie indigo bērni – arī viņi pieder pie divpadsmitajiem, kuru misija – sekmēt pasaules pāreju augstākās vibrācijās. Viņi ir nākamie gaismas cilvēki, gudrie ministri un prezidenti, jo spēj mīlēt cilvēkus un pasauli beznosacījumu mīlestībā. Kā uzzināt, kurai no reinkarnācijām piederam?

Pievienot komentāru

Komentāri (43)

 1. TAS IR MESLS HA HA.

 2. Falšs sacerējums Atbildēt

  pseidomācība.
  Ja nerodas pārliecība par to, kas jums tiek stāstīts, tur ir kautb kas samudžināts.
  Bieži vien ar mērķi vienkārši radīt kopēju muglas fonu un apgrūtināt orientēšanos.

 3. vispar ir pareizi tur ir noteikts ka 10 nosaka uznemejdarbibu, un es vairakus gadus esmu uznemejs

 4. Un kas nez tiem “trīspadsmitajiem” darāms? -, jo kādu pārīti tādus pazīstu ar…
  :)))?

 5. Es atbilstu jau 12 reinkarnacijai… bet es nezinu tad iepreksejas dzives… Tikai zinu ka esmu bijis daudzas dzives priesteris!

 6. Pateicos izcili.

 7. nu visādi izzīmējos, no trim horizontāliem un trim vertikāliem stabiņiem nekad nevar sanākt deviņi lodziņi 😀 … pazudis laikam tulkojumā

 8. LA ar savam slavas dziesmām šizoterikai sāk pārvērsties par REN-TV pielikumu.

 9. Ko jus “gudrie”astrologi un visi citi tamlidzigu jomu parstavji varat muldeet!Patiesiba ir tada,ka neviens no mums,lai arii cik,kur,un ko nebutu studejis,nezin ne velna ne par pirms,ne peecnaves dzivi,jegu vai eksistenci.Viss,pilnigi viss ir tikai un vienigi pienemumi un minejumi.Kas mes esam,kapec vispar esam,esam uz sis planetas ar noluku,vai nejausibu rezultata?Esam kada izdevies vai neizdevies eksperiments?Neko jus nezinaat,jus tikai spekulejat ar kaut kadam teorijam,kadas jau nu pasiem tuvakas.Un tiesi to pasu dara arii n-taas religijas.Un katrs ar putam uz lupam aizstav savu patiesibu.Bet es stipri saubos,vai tai VIENIGAJAI patiesibai,lai arii kada taa ir,kads no “specialistiem”ir ticis kaut tuvu.

  • Tā dieva kunga ceļi nav izdibināmi, lai cik mēs skaisti runātu vai rakstītu,tas viss ir kāda izdomāta pasaka,lai pelnītu naudiņu sev iztikai.

 10. saskaitīju visu un sanāk ka esmu 9 reinkarnācijā,mh ,bet es cepu un šmorēju,nez kapēc neesmu kāda gaišreģe,ja tur tā ir rakstīts???? laikam jau šitas nebūs taisnība,nu vismaz pēc manis spriežot,varbūt kādam ir pareizi,kas to lai zin.

 11. Interesantākais ir tas, ka saskaitot skaitļus cilvēks it kā dzīvo pirmo dzīvi, bet jau paspējis uzkrāt kaut kur, kaut kādā mistiskā veidā karmu – jo skaitot skaitļus kopā, veseli divi 8nieki, kas it kā ir atstrādājamās karmas skaitlis. Loģika?
  Viss šis pilnīgi apgāž reinkarnācijas speciālista Ņūtona teorijas. 😀
  Un vēl, ja jau pasaulē ir tik daudz attīstīto dvēseļu, jo tīri statistiski tādi noteikti sanāk daudz, kuriem gala skaitlis ir 12, tad kāda velna pēc mums vēl aizvien ir kari, bads un visas citas nelaimes?

 12. Būtu labi, ja mēs izbeigtu šo gānīšanos. Ja negribat – neticiet, bet neaprejiet. Neviens ar varu neko neuzspiež….. Gribi lasi, negribi nē. Brīva izvēle.
  Man šīs lietas ieinteresēja

 13. par šīm lietām runāja sen pat SOKRĀTS ,tas nau nekas jauns, komentētājiem nau nekādas sapratnes.

 14. Mazak zini- stipraks miegs ,tas par sim teorijam ,pareizak butu murgojumiem.

 15. ................... Atbildēt

  Viļņā visi čekisti mācījās un staļins /hitlers ļoti mīlēja melno maģiju

 16. Kurā gadā jāpiedzimst, lai Pitagora kvadrātā varētu ierakstīt VAIRĀK PAR PIECIEM DEVIŅNIEKIEM? :p
  Vai tik ne 9999.gada 9. vai 19., vai 29. septembrī? Vai tik nebūs atkal tulkojumā kāds sapinies?

 17. pāreja augstākās vibrācijās Atbildēt

  LV kā jau mazā valstiņā nav savas REN TV, tādēļ tukšumu cenšas aizpildīt LA. Ņemiet par labu!

 18. kartejais blefs!vai vina pati tam tic?

 19. Notiek ar Latviju? Biežāk un arvien biežāk parādās dažnedažādās māņticības,pesteļošanas.
  Turēsimies labāk pie mūsu Dieviņa,pie mūsu latviskajām tradīcijām.Nedarīsim pāri viens otram,bet palīdzēsim grūtā brīdi saviem līdzcilvēkiem,būsim godīgi pret sevi un citiem,tad arī būs tā Laime pēc kuras visi ilgojamies.

  • Latvija tiesam ir savairojusies visadi gaisredzi,dakteri!bet saka jau kamer bus aitas tikmer bus cirpeji!galu gala nevienam tam ticet nevar aizliegt!

 20. Vai šos murguļus Vajadzētu apkaisīt ar kādu insekticīdu? Varbūt piespiedu ārstēšanu?

 21. Vai esi padomaajusi,kur nonaaks tava dveesele pec siim zoterikas maaciibaam?Griezies atpakalp pie Dieva,kameer nav par veelu un nelien Dieva plaanos, dveselu izskaidrotaaja,blin!

 22. absoluuta pestelosana! Atbildēt

  Lai Dievs atpestii no sada veida pestelosanam.Izskatas,ka vina spriez Dieva vietaa? Acis ili zilas,kaa visaam raganam iistam un jau maciijusis parapsihologiju,tatad uz visiem laikiem paardevusi dveeseli velnam. +++

 23. Iesaku visiem ! Ļoti interesanti un noderīgi!

 24. Nu neviens nezin kas notiek peec naaves .Visi sie gudrie spriedeleejumi ir pieneemumu liimenii.Par prezidentiem ne vienmeer tiek taas gaisaakaas dveeseles:Hitlers,Stalins,Musolini,Pols Pots utt.Vinu gaisie darbi ir zinami visiem,ceru ari autorei.Kad nomirsim,tad ari tiksim skaidriibaa.

 25. nevienam un nekad vēl uz zemes nav izdevies noskaidrot mūsu esības patieso būtību tā, ka minētais ir tikai hipotēze, jeb versija, par ko pat nav vērts strīdēties. Katram ir sava pasaciņa, lai veicas…

 26. Piedodiet, cienījamā autore, bet diezgan nesaprotami, nepilnīgi un pārprotami uzrakstīts un no visa uzrakstītā man atbilstība bija tikai vienā pazīmē, tāpēc atļaušos apšaubīt Jūsu kvalifikāciju. Neticīgajiem komentētājiem varu apliecināt, ka reinkarnācija pastāv, par savu iepriekšējo dzīvi esmu uzzinājis pietiekoši daudz, lai noticētu, ka tāda ir bijusi.

 27. Murgu murgs un bizness,lai dzivo viduslaiki!!!

 28. skaitlus jau izdomaja cilveks,nav ko tur skaitit dzimsanas skaitlus pec sis zemes izpratnes.

 29. Bet es ticu reinkarnicijai un nedomaju, ka dveseles uzdevums ir atkarigs no ta, cik reizes tu esi piedzimis.

 30. tiešām murgi,bet jebkurā gadījumā,nākamajā dzīvē negribētu būt Latvietis,tad labāk kādā civilizētā valstī…

 31. Galīgākais murgs!!!

 32. Viedie un gaišie nekļut par prezidentiem un misnistriem. Tur tādus nelaiž. To jau nu vajadzētu zināt.

Draugiem Facebook Twitter Google+