Mobilā versija
Brīdinājums -0.7°C
Andulis, Alnis
Piektdiena, 19. janvāris, 2018
29. decembris, 2016
Drukāt

Uzzini, par ko tas liecina, ja tev sapnī ir parādījies kāds no šiem simboliem

1. PRAVIETISKI SAPŅI

1no13
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Pravietiskie sapņi mēdz būt visiem no mums, tikai ne katrs no mums var tos izprast. Daudzi šaubās, vai kas tāds vispār ir iespējams, taču mums ir skaidri zināms, ka visiem labi zināmā ķīmisko elementu tabula Mendeļējevam parādījās tieši sapnī.

Kā saprast, vai Tavs sapnis ir bijis pravietisks? Sievietēm bieži vien šie viedie sapņi ir pirms trešdienas un piektdienas. Atceries, ka tie sapņi, kas sapņoti naktī no ceturtdienas uz piektdienu, piepildās! Ja Tev pamostoties ir sajūta, ka gribas sapni noturēt, tad arī tam vajadzētu pievērst īpašu uzmanību, jo, ļoti iespējams, ka šis sapnis ir īpašs un to vajag uztvert kā zīmi.

Sapņos var būt arī kādi slēptie simboli, kurus vajadzētu iegaumēt, lai spētu laicīgi saprast šo simbolu būtību un būt uzmanīgiem!

 1. PRAVIETISKI SAPŅI
 2. KASTES
 3. KRITIENS
 4. KAĶI
 5. ZOBI
 6. SKUDRAS
 7. MATI
 8. ŪDENS
 9. LIDOJUMS
 10. CEĻŠ
 11. DUBĻI
 12. ZAĻĀ KRĀSA
 13. KAILUMS

Pievienot komentāru

Džeina Eira vai Bovarī kundze? Kurai mīlas romāna varonei tu līdzinies pēc zodiaka zīmes (1)Zodiaka zvaigznāji redz sievietē tikai pašu skaistāko. Un par pašām burvīgākajām sievietēm ir uzrakstīti veseli romāni, kuru varones pēc zodiaka zīmes ir līdzīgas tev. Kurai mīlas romāna varonei tad tu īsti līdzinies? Lasi šajā horoskopā!
Draugiem Facebook Twitter Google+