×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
29. janvāris, 2016
Drukāt

Vācieši vēlas Merkeles demisiju bēgļu krīzes dēļ (6)

Foto - AFPFoto - AFP

Teju 40% Vācijas iedzīvotāju vēlas, lai kanclere Angela Merkele atkāpjas viņas īstenotās bēgļu politikas dēļ, liecina aptauja, kas publicēta žurnālā “Focus”.

Aptaujā, kuru pētījumu centrs “Insa” veicis no 22. līdz 25.janvārim, konstatēts, ka Merkeles demisiju vēlas 39,9% respondentu.

45,2% atzinuši, ka situācija bēgļu jomā nav iemesls, lai Merkelei būtu jādemisionē. Vēl 14,9% respondentu bijis grūti atbildēt uz šo jautājumu.

Centrālajā un Austrumeiropā daudzi politiķi uzskata, ka Merkele būtībā pati sasaukusi Eiropas Savienībā (ES) nelegālo imigrantu masas.

Merkeles politikas kritiķi apgalvo, ka vācieši radījuši faktorus, kas pievilina imigrantus, bet tagad uzstāj, lai viņu izmitināšanas slogu uzņemas citas Eiropas valstis.

Pērn Vācijā no Āfrikas un Tuvajiem Austrumiem ieradies vairāk nekā miljons nelegālo imigrantu, kas pieprasījuši patvērumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. VIņai par jaunu likt iestāties Ernst Thelaman pionieros un lai maršē ap Reihstāgu.
    Ko tu stulbam padarīsi.

  2. Merkelei ne tikai ir jādemisionē, viņai ir jābūt vai nu cietumā, vai nu trakonamā!

  3. Un ko tas mainiis ka aizies?! Ir jau ielaisti begli

  4. Ar Merkeles pagātni kaut kas nav kārtībā. Ja meitene ir augusi mācītāja ģimenē, tad viņa nebūtu kļuvusi par nūdisti savā jaunībā. Te kaut kas neiet kopā. Izskatās, ka Merkele pilda kādu pasūtījumu. Atkāpšanās viņai būtu vēl ļoti maiga prasība.

  5. Merkel ist Ferkel.

  6. Ja valda personīgais egoisms un tālāka Vācijas neredzēšana – Gazprom valde vai ieteiktā Dienvidamērika…

Draugiem Facebook Twitter Google+