×
Mobilā versija
+11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
14. maijs, 2012
Drukāt

Vācietis pēc vīna pudeļu saplēšanas krogā nonāk policijā

bars

Naktī uz svētdienu kāds Vācijas pilsonis krogā Vecrīgā saplēsis vairākas vīna pudeles un attiecies atmaksāt zaudējumus, pēc kā nonācis policijā. Viņam līdzi bijis arī suns, kas savukārt nogādāts diennakts veterinārajā klīnikā.

Kā aģentūra LETA uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP), 13.maijā ap plkst.4 RPP saņemts izsaukums uz kādu izklaides vietu Kaļķu ielā, kur Vācijas pilsonis bija saplēsis vairākas vīna pudeles un kroga atbildīgai personai bija radušās materiāla rakstura pretenzijas. Vācijas pilsonis tika nogādāts Valsts policijā (VP) apstākļu noskaidrošanai.

Šajā pašā naktī ap plkst.2 RPP Videonovērošanas centrs saņēma informāciju, ka Z.A.Meierovica bulvārī notiek kautiņš starp divām personām, no kurām viens ir apsardzes darbinieks. Pārbaudot personu datus, noskaidrots, ka cietušais ir Latvijas pilsonis, bet vainīgais – Lielbritānijas pilsonis. Abas kautiņā iesaistītās personas nogādātas VP.

Vēl naktī uz svētdienu tika saņemts izsaukums uz K.Barona ielu. Tur kādā viesnīcā atradās trīs personas, starp kurām divas bija Igaunijas pilsones, un kuras atteikušās maksāt rēķinu. Ar konfliktā iesaistītām personām veiktās pārrunas. Vainīgās personas paskaidrojušas, ka viņas bārā uzaicināja kāds vīrietis, bet viņš aizgāja prom, nesamaksājot rēķinu, kā bija sarunāts iepriekš. Pēc pārrunām minētās personas samaksāja rēķinu un abas puses paskaidroja, ka policijas palīdzība vairs nav nepieciešama.

Savukārt svētdien ap plkst.11 Kungu ielā patrulēšanas laikā tika pamanīts aizdomīgs Lietuvas pilsonis, kurš jau vairākas dienas uzturas Vecrīgā. RPP nolēma pārbaudīt, vai persona neatrodas policijas meklēšanā Lietuvā. Telefoniski sazinoties ar Valsts robežsardzi, tika veikta personas datu pārbaude. Noskaidrots, ka Lietuvas pilsonis ir izsludināts starptautiskā meklēšanā, bet no meklēšanas iniciatora noskaidrots, ka personu aizturēt nav nepieciešams. Tādēļ RPP darbinieki no lietuvieša pieņēma vien paskaidrojumu, kā arī veica šīs personas fotofiksāciju. Pēc plkst.19 RPP dežūrdaļā ieradās minētās personas māte, kurai izskaidrota lietas būtība. RPP autopatruļas regulāri apsekojot šī Lietuvas pilsoņa atrašanās vietas.

Vēl svētdienas vakarā – pēc plkst.19 – no RPP Tūrisma informācijas tālruņa darbiniekiem tika saņemta informācija, ka kādā viesnīcā atrodas apzagts ārvalstu pilsonis. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka persona ir Austrijas pilsonis, kurš pastāstījis, ka 12.maijā ticis apzagts Vecrīgā, Līvu laukumā. Persona iesnieguma sniegšanai tika nogādāta VP.

Pagājušās nedēļas nogalē RPP kopumā pie administratīvās atbildības sauca septiņus ārvalstu viesus – trīs par alkoholisko dzērienu lietošanu publiskā vietā, divus par atrašanos publiskā vietā ar atvērtu alkoholiskā dzēriena iepakojumu, bet vēl divus par dabisko vajadzību kārtošanu tam neparedzētā vietā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+