×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
19. jūlijs, 2016
Drukāt

Vācijā afgānis ar cirvi vilcienā ievaino četrus cilvēkus, pie viņa atrod “Islāma valsts” karogu (7)

Germany Train Attack

Foto - LETA/AP

Papildināta ziņa ar jaunāko informāciju.

Vācijā vilciena pasažieriem ar cirvi uzbrukušā afgāņa personīgajās mantās atrasts ar roku zīmēts teroristiskā grupējuma “Islāma valsts” karogs, otrdien paziņojušas Vācijas varasiestādes.

Karogs tika atrasts 17 gadus vecā afgāņu vīrieša mājās, Vācijas sabiedriskajai raidorganizācijai ZDF atklāja Bavārijas iekšlietu ministrs Joahims Hermans.

Vācijā pirmdienas vakarā jauns afgāņu vīrietis ar cirvi un nazi uzbruka pasažieriem vilcienā, smagi ievainojot četrus cilvēkus, līdz viņu nošāva policija, ziņoja mediji.

Trīs no šiem ievainotajiem cilvēkiem atrodas kritiskā stāvoklī. Viens pasažieris guvis vieglus ievainojumus, un vēl 14 saņēma medicīnisko palīdzību pēc šoka.

Policija uzbrucēju nošāvusi, paziņoja varasiestādes.

Bavārijas federālās zemes iekšlietu ministrs Joahims Hermans atklāja, ka uzbrucējs bijis 17 gadus vecs afgānis. Viņam sākotnēji izdevies izbēgt no vilciena, bet policijas pakaļdzīšanās laikā viņš letāli ievainots.

Hermans vēlāk sacīja, ka jaunietis tika sašauts, kad viņš uzbruka policijai, mēģinot aizbēgt no notikuma vietas. Tuvumā atradās policijas specvienība, kas spēja ātri mobilizēties, piebilda Hermans.

Incidents noticis vilcienā netālu no Vircburgas pilsētas, Vācijas dienvidos.

Sākotnēji vairāki Vācijas mediji ziņoja, ka uzbrukumā ievainoti aptuveni 20 cilvēki.

Policija pagaidām atteikusies komentēt iespējamo uzbrukuma motīvu, bet kāda amatpersona jau izteikusies, ka tas, visticamāk, uzskatāms par islāmistu uzbrukumu.

Hermans paziņoja, ka uzbrucējs bija ieradies Vācijā kā nepilngadīgais, kuru nepavadīja radinieki, un vispirms dzīvojis patvēruma meklētāju mītnē, bet pēdējā laikā – pie audžuģimenes Oksenfurtes pilsētā netālu no Vircburgas.

“Ir ļoti iespējams, ka tas bija islāmistu uzbrukums,” sacīja Bavārijas Iekšlietu ministrijas preses sekretārs, piebilstot, ka uzbrucējs bija saucis “Allāhu akbar” (Allāhs ir dižs).

Viņš gan uzsvēra, ka izmeklēšana turpinās un uzbrucējs, šķiet, rīkojies viens.

Maijā Vācijā psihiski nestabils 27 gadus vecs vīrietis uzbruka cilvēkiem ar nazi reģionālā vilcienā valsts dienvidos, vienu nogalinot un trīs ievainojot. Sākotnēji bija ziņots, ka šis vīrietis saucis “Allāhu akbar”, bet policija vēlāk pavēstīja, ka nav nekādu pierādījumu par reliģisku motīvu. Uzbrucējs pašlaik ir ieslodzīts psihiatriskā slimnīcā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Protams. Ko tad jūs gribējāt, ja Rietumi posta arābu zemes ārā.

 2. Nu cik ilgi var tā mierā un saticībā dzīvot? Nu noriebies ! Rūp-es par tautas izklaidi tad arī Merkeles k-dze nolēma ievest šos 15. gs. cilvēkus. Taču kāda izklaide. Arī policijai iespēja demonstrēt savu prasmi.

 3. vēl viens musļiks

 4. Policija piesprieda un izpildīja nāves sodu nepilngadīgam afgāņu zēnam.Vajadzēja aizturēt,aprunāties un tikai pēc tam tiesāt.Vācijā nāves sods netiek piemērots,jo to nosaka likumdošana.
  Audžu ģimene var vērsties tiesā par policijas veikto linču tiesu.Šis gadījums izsauks sašutuma vētru visiem Vācijā dzīvojošiem musulmaņiem,kurus uz Vāciju laipni uzaicināja Merkele.
  Interesanti uzzināt,kas bija audžu ģimene – musulmaņi ,vācieši vai islama ticībā pārgājušie vācieši.

 5. Maijā Vācijā psihiski nestabils 27 gadus vecs vīrietis uzbruka cilvēkiem ar nazi reģionālā vilcienā valsts dienvidos, 1 nogalinot un 3 ievainojot. Uzbrucējs pašlaik ir ieslodzīts psihiatriskā slimnīcā.
  ———————————
  Kopumā viņu policija ir …IMPOTENTA!
  Nestrādā tautas labā…
  Pašu cilvēku SLEPKAVU redz tur psihiatriskajā slimnīcā… Muslimiem gatavi pautus aplaizīt …
  Pat brīnos, ka šo 17-gadīgo mūlāpu no Afganistānas nošāva un tikai patiecoties specvienībai, kas tur patrulēja un ātri noreaģēja…
  Kādā Vācijas veikalā ienāk bēglis trenūzenēs un iešļūcenēs un sāk ložņāt gar alkohola plauktiem, savāc pāris pudeles un šļūc jau no veikala ārā nesamaksājot ….Pārdevēja izsauc policiju …un nekā kā atbrauca tā aizbrauca… To policijas impotenci redz pircējs vācu kungs un sāk rīkoties, viņam piebiedrojas vēl pāris citi kungi, kuri bēglim izņem no rokām alkohola pudeles un aiz čupra izmeta ārā no veikala … Ar bēgli tika galā parasti vācu pilsoņi, nevis policija!
  Un tieši policijas impotences dēļ bēgļi tik PĀRDROŠI rīkojas un ik dienu notiek dažādi ekscesi ar bēgļiem un policijas mazspēju radikāli rīkoties …

 6. nu atkal liels paldies jāsaka frau Merkelei par viņas aktīvo migrantu stiepšanu valstī, migranti arī stipri pateicīgi

Draugiem Facebook Twitter Google+