Eiropa

Vācijā aizturēta sieviete par piecu savu jaundzimušo bērnu noslepkavošanu 16

Vācijas policija arestējusi un izvirzījusi apsūdzības kādai 28 gadus vecai sievietei par piecu savu jaundzimušo bērnu noslepkavošanu.

Sieviete dzīvo Hūzumā, Vācijas ziemeļos. Viņa jau atzinusies divu zīdaiņu slepkavībā, informēja policija. Viena bērna līķi policija atrada papīra pārstrādes rūpnīcā 2006. gada martā, otru – autostāvvietā 2007. gada martā. Vēlāk nopratināšanā viņa atzinās vēl trīs jaundzimušo slepkavībās, līķus paslēpjot pagrabā.

“Ir būtiski uzsvērt, ka šajos noziegumos neviens cits nebija iesaistīts,” paziņoja policijas pārstāvis Dirks Čarneckis. “Neviens nezināja par grūtniecībām vai šo bērnu piedzimšanu.” Šobrīd apcietinājumā esošā sieviete ir precējusies, un viņai ir divi astoņus un desmit gadus veci bērni. Viņas vīrs neesot vēlējies lielāku ģimeni, sacīja prokurore Ulrike Štālmane-Lībelta. “Viņa bija noraizējusies, ka viņš viņu pametīs, ja uzzinās par citiem jaundzimušajiem, jo viņš negribēja vairāk bērnu,” pavēstīja prokurore. “Viņai šķita, ka nav nekā cita, pie kā ķerties.”

Viņas vīrs par notikušo esot “pilnīgi sagrauts”, un viņam tiek sniegta psihologa palīdzība. Sievietes vārds sabiedrībai netiek atklāts. Zināms vien, ka apsūdzētā jau trešdien stājusies tiesas priekšā.

LA.lv