Pasaulē
Eiropa

Vācijā automašīnai uzbraucot gājējiem, viens gājis bojā un divi cietuši 0

Foto-LETA/AFP

Vācijas pilsētā Heidelbergā sestdien, 25.februārī, automašīna uzbraukusi gājējiem, ievainojot trīs cilvēkus, no kuriem viens pēc tam nomira slimnīcā, bet automašīnas šoferis apšaudē ar policiju ievainots un aizturēts, paziņojusi policija.

Mirušais ir 73 gadus vecs vācu vīrietis. Incidentā vieglus ievainojumus guva 32 gadus vecs austrietis un Bosnijas pilsone 29 gadu vecumā, kuriem medicīniskā palīdzība tika sniegta notikuma vietā.

Sākotnēji bija ziņots, ka šajā incidentā cietuši trīs cilvēki, no kuriem viens nopietni ievainots.

Pēc šī incidenta automašīnas šoferis, kurš bija bruņots ar nazi, mēģināja aizbēgt no notikuma vietas.

Policisti ar aculiecinieku palīdzību viņu atrada apmēram 150 metrus no notikuma vietas un atklāja uguni, “nopietni ievainojot” aizdomās turamo, kurš pēc tam tika aizvests uz slimnīcu.

Nav zināms, vai vīrietis gājējiem uzbraucis apzināti, norādīja policija.

Pašreizējā izmeklēšanas stadijā nekas neliecina, ka šis incidents būtu terorakts, piebilda policija.

Aizdomās turētais ir 35 gadus vecs vīrietis, kurš ir Vācijas pilsonis.

Viņš ar melnu automobili “Opel” brauca no Bismarka laukuma galvenās gājēju zonas ieejas virzienā. Automašīna tika pārmeklēta ar suņiem, bet sprāgstvielu pēdas netika atrastas.

Laikraksts “Bild” vēstīja, ka aizdomās turamais ciešot no psihiska rakstura problēmām, tomēr varasiestādes šo informāciju nav komentējušas.

Vācijā joprojām labā atmiņā ir 19.decembrī pieadzīvotais terorakts, kurā Tunisijas pilsonis Aniss Amri ar kravas mašīnu ietriecās cilvēku pūlī Berlīnes Ziemassvētku tirdziņā, nogalinot 12 cilvēkus.

LA.lv