×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
18. janvāris, 2016
Drukāt

Vācijā bēgļiem aizliedz apmeklēt baseinu (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto

Bornheimā Vācijas rietumdaļā pilsētas administrācija aizliegusi bēgļiem apmeklēt peldbaseinu, jo imigranti arī tur pasākuši seksuāli uzmākties sievietēm, vēsta laikraksts “Express”.

Aizvadītās nedēļas laikā bijuši vairāki incidenti, kad bēgļi baseinā sieviešu virzienā atļāvušies nepiedienīgus žestus un rupjas frāzes, sacīja Bornheimas mēra vietnieks un padomnieks sociālajos jautājumos Marks Šnapka.

“Runa ir par vārdiskiem apvainojumiem,” paskaidroja amatpersona.

Līdzās konfliktiem baseinā Bornheimā, kas atrodas starp Ķelni un Bonnu, no imigrantu puses bijuši arī citi seksuālas agresijas gadījumi.

Kāds 18 gadus vecs bēglis uz ielas uzmācies 54 gadus vecai sievietei, apgrābstījis viņu un mēģinājis noskūpstīt.

Sieviete saukusi pēc palīdzības, un viņai palīgā atsteidzies pāris, kas atradies tuvumā.

Jaunietis aizturēts un nopratināts policijā.

Šie notikumi pamudinājuši pilsētas administrāciju uz apņēmīgiem soļiem.

Vēl ceturtdien vicemērs Šnapka sasaucis sapulci bēgļu izmitināšanas centrā un paziņojis, ka turpmāk baseinu apmeklēt pieaugušiem vīriešu kārtas migrantiem ir aizliegts.

Pēc masveida seksuāla rakstura uzbrukumiem Jaungada naktī Ķelnē likumsargi saņēmuši vairāk nekā 600 iesniegumu no uzbrukumu upuriem. Varmākas pamatā bijuši arābu un Ziemeļāfrikas izcelsmes vīrieši, kas 20-30 cilvēku lielās grupās uzbrukuši sievietēm.

Ķelnē Jaungada naktī pieredzētie masveida seksuāla rakstura uzbrukumi sievietēm, policijas bezspēcība un valsts lielāko mediju centieni noziegumus noklusēt Vācijas sabiedrībā izraisījuši šoku.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Arī šajā “bēgļu” lietā neviens nesaskata sazvērestību?

Draugiem Facebook Twitter Google+