×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
15. septembris, 2016
Drukāt

Vācijā iedzīvotāji iesaistās masu kautiņā ar patvēruma meklētājiem (6)

Foto AFP/Scanpix/LETAFoto AFP/Scanpix/LETA

Baucenē, Vācijas austrumos, naktī uz ceturtdienu izcēlies masu kautiņš starp vietējiem iedzīvotājiem un patvēruma meklētājiem, ziņo mediji.

Kārtības atjaunošanā tika iesaistīti aptuveni 100 policisti.

Policijas preses pārstāvis atklāja, ka pilsētas centra laukumā kautiņā iesaistījušies aptuveni 80 vietējie iedzīvotāji, tostarp sievietes, un aptuveni 20 patvēruma meklētāji.

Daži patvēruma meklētāji apmētāja policistus ar pudelēm un citiem priekšmetiem. Lai savaldītu pūli, policija lika lietā stekus un izveidoja barjeru starp abām grupām.

Tomēr iedzīvotāji sadalījās mazākās grupiņās un sekoja patvēruma meklētājiem uz to mītnes vietu. Policija norobežoja patversmi, lai novērstu tālāku vardarbību, un norīkoja apsardzi pie trim citām tuvumā esošām patvēruma meklētāju mājām.

Kādu 18 gadus vecu Marokas pilsoni pēc kautiņa nācās ievietot slimnīcā. Puisim bija grieztas brūces sejā, atklāja policija.

Kad kautiņa vieta ieradās ātrās palīdzības mašīna, vietējie iedzīvotāji apmētāja to ar akmeņiem. Nācās izsaukt otro brigādi un tikai tad cietušo puisi izdevās nogādāt slimnīcā.

Baucenē pēdējo mēnešu laikā notikušas vairākas demonstrācijas pret patvēruma meklētājiem.

Februārī protestētāji ar prieku vēroja, kā deg patvēruma meklētāju mītne, un neļāva ugunsdzēsējiem liesmas apdzēst.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. V’acu tauta mostas un Merkeles kliķes noziedzīgai politkai ir beigas ! Alles !

  2. LABI, KA VĀCIEŠI SĀK MOSTIES!!! KĀDAM AGRI VAI VĒLU BŪS JĀATBILD PAR ŠO EIROPAS TAUTU DISKRIMINĀCIJU PAŠU ZEMĒ!

  3. vācieši sāk mosties no murga, kurā kā nozombēti ir iekrituši!!! Vai tiešām vācu tautas sūri, grūti sastrādātai bagātībai jāaiziet šīm neliešu un sliņķu ordām?????? Ko viņi te meklē kašķi!??

  4. Osīši atkal dumpojas. Droši vien vesīšiem nāksies atkārtot lustrāciju – izķert vēl neizķertos buntavniekus.

  5. Nu tad beidzot!!!!!!!!!!!! Tiešām priecīga ziņa!!!!!!!!!! Un kā nepielec tiem velcomistiem ka tas notiks agri vai vēlua visu eiropu jo tie miljoni parazītu nav ne integrējami,ne apturami ja dos viņiem vaļu,uzkāps uz galvas un pēc tam nogriezīs ja spirināsies preti!!!!!!!

  6. Paties prieks, ka vismaz daļa vāciešu beidzot sākusi mosties!

Draugiem Facebook Twitter Google+