×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
23. marts, 2017
Drukāt

Vācijā iepazīstinās ar literāru pavārgrāmatu bērniem

Foto - Evija VeideFoto - Evija Veide

Ilustratīvs foto

No 23. līdz 26. martam Latvija piedalās starptautiskajā Leipcigas grāmatu tirgū, un tā laikā notiks rakstnieka Ulda Daugaviņa un mākslinieces Māras Viškas kopīgi veidotās pasaku pavārgrāmatas lasījumi vācu valodā, pavēstīja Andra Konste.

Šogad Latvijas delegācijā starptautiskajā Leipcigas grāmatu tirgū kopā ar literārajiem aģentiem un izdevējiem, piedalīsies jaunais rakstnieks Uldis Daugaviņš un māksliniece Māra Viška, kas kopā ar pavāru Māri Sirmo radījuši pasaku pavārgrāmatu bērniem “Baltais lācis” (izdevniecība “Liels un mazs”). Autori kopā ar tulkotāju Britu Ringeri (Britta Ringer) sniegs lasījumus gan Leipcigas grāmatu tirgū, gan citviet pilsētā.

Latvijas grāmatniecības un literatūras stendā, kura noformējumu veidojis dizainers Jānis Mercs un māksliniece Elīna Brasliņa, būs pieejamas grāmatu tirgū pārstāvēto autoru grāmatas, pieaugušo un bērnu literatūras kolekcija, Eiropas Savienības Literatūras balvas ieguvēju Latvijā darbi un Latvijas autoru darbu tulkojumi vācu un citās valodās.

Latvijas dalību Londonas grāmatu tirgū organizē Latvijas Grāmatizdevēju asociācija, bet finansiāli nodrošina Latvijas Republikas Kultūras ministrija un Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+