×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.7°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
3. decembris, 2017
Drukāt

Vācija maksās bēgļiem, kas piekritīs braukt projām (7)

Foto Reuters/Scanpix/LETAFoto Reuters/Scanpix/LETA

Vācija vēlas veicināt noraidīto patvēruma meklētāju atgriešanos savās valstīs, piedāvājot papildu finansiālo atbalstu tiem, kas labprātīgi dosies prom, laikrakstam “Bild am Sonntag” norādījis Vācijas Iekšlietu ministrs Tomass de Mezjērs.

Vācija jau vairākus gadus piedāvā noraidītajiem patvēruma meklētājiem finansiālu palīdzību, lai viņi varētu atgriezties savās valstīs, tostarp piedāvājot segt ceļa izmaksas un izmaksas, kas saistītas ar iekārtošanos.

Mezjērs sacīja, ka papildus tam ģimenes var saņemt līdz 3000 eiro un atsevišķas personas līdz 1000 eiro, ja viņi līdz februāra beigām brīvprātīgi atgriezīsies savās valstīs.

“Bild am Sonntag” vēsta, ka patvēruma meklētāji varēs saņemt arī palīdzību mājokļa īrē līdz 12 mēnešiem, palīdzību mājokļa celtniecībai, remontam vai virtuves iekārtas iegādei.

Vēršoties pie migrantiem, Mezjērs uzsvēra, ka arī viņu valstīs ir iespējas, un solīja, ka Vācija atbalstīs viņus ar konkrētu palīdzību.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Vai lētāk nav nomest merkeleni un sargāt robežas.

  2. kur ir garantija, ka aizbrauks?

  3. Cik nesen bija WELCOME ? Kas noticis? Merkelei prāts apskaidrojies vai vēlēšanu rezultāti un varbūt vēlēšanu rezultāti un tad prāta apskaidrība…

  4. Saņems,aizbrauks mājās,nomainīs pasi un atbrauks pēc jaunas ,,paikas”.

  5. Kādēļ nevienu bēgli savās mājās nav uzņēmis pats Junkers?

  6. Latvija to atļauties nevar,tādēļ arī bēgļus uzņemt nevar! Latvijai jāseko nevis Vācijas vai Zviedrijas,bet gan Višegradas valstu piemēram!

  7. nabaga izvarotie vācieši ! Atbildēt

    Tagad jauni melno miljoni plūdīs iekšā, lai pēc tam saņemtu naudu un brauktu mājās.

Draugiem Facebook Twitter Google+