×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
31. oktobris, 2014
Drukāt

Vācijā notiesā “autobāņa šāvēju”

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Tiesa Vācijā piespriedusi desmit ar pusi gadu ilgu cietumsodu smagās kravas automašīnas šoferim, kurš laikā no 2008. līdz 2013. gadam no savas automašīnas uz ātrgaitas šosejām simtiem reižu apšaudījis citus spēkratus, informē ziņu aģentūra “Reuters”.

Vācijas mediju par “autobāņa šāvēju” nodēvētais smago automašīnu šoferis piecu gadu laikā kopā pastrādājis vairāk nekā septiņus simtus šāda veida uzbrukumus, ievainojot vairākus cilvēkus un sabojājot simtiem spēkratu. 58 gadus vecais šāvējs policijai skaidrojis, ka ar šādiem uzbrukumiem gribējis pārmācīt sliktākos autovadītājus. Viņš apgalvojis, ka ir ļoti noraizējies par to, ka cilvēki aizvien agresīvāk uzvedas uz ceļa, taču pats nevienam nav vēlējies nodarīt pāri.

Vircburgas apgabala tiesa vīrieti atzina par vainīgu apsūdzībās par slepkavības mēģinājumu, miesas bojājumu nodarīšanu un bīstamu iejaukšanos ceļa satiksmes kustībā. Pēc sprieduma paziņošanas tiesnesis Burkhards Peplers izteicās, ka, lai arī sods ir “relatīvi skarbs”, cilvēkiem nedrīkst ļaut “pārņemt likumu savās rokās”. Savukārt prokurori notiesāto vīrieti nodēvēja par “izmisušu vientuļnieku”, kurš ienīda cilvēkus un kuram patika ieroči.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+