Mobilā versija
Brīdinājums -2.0°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
6. jūlijs, 2016
Drukāt

Vācijā par izvairīšanos no nodokļiem veic kratīšanu “Ryanair” birojos

LETALETA

Izmeklētāji Vācijā veikuši kratīšanu Īrijas zemo cenu aviokompānijas “Ryanair” birojos sešās lidostās visā valstī, tostarp Berlīnē un Ķelnē, saistībā ar izmeklēšanu par iespējamu izvairīšanos no nodokļu nomaksas, trešdien paziņoja prokuratūra.

Reidos otrdien prokuratūras un muitas amatpersonas kratīšanu veikušas arī vairāku pilotu dzīvesvietā, informēja Reinzemes-Pfalcas federālās zemes vecākais prokurors Hanss Peters Gandners.

Kratīšanas saistītas ar izmeklēšanu par divu Lielbritānijas pagaidu darba aģentūru darbību. Šīs aģentūras “Ryanair” piegādāja pašnodarbinātus pilotus, teica Gandners, uzsverot, ka kratīšanas nav vērstas pret pašu Īrijas zemo cenu lidsabiedrību.

Abas darba aģentūras tiek apsūdzētas par izvairīšanos no nodokļu nomaksas un algu ieturēšanu, bet vairāki piloti tiek turēti aizdomās par dalību sarežģītā shēmā un par sociālās apdrošināšanas sistēmas apkrāpšanu.

“Ryanair” “ir tikusies ar Vācijas nodokļu administrācijas institūcijām un piekritusi atbalstīt to izmeklēšanas par dažiem līgumdarbiniekiem pilotiem”, sacīja lidsabiedrības preses pārstāvis Robins Kīlijs.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (6)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+