Mobilā versija
+1.0°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
6. jūlijs, 2016
Drukāt

Vācijā par izvairīšanos no nodokļiem veic kratīšanu “Ryanair” birojos

LETALETA

Izmeklētāji Vācijā veikuši kratīšanu Īrijas zemo cenu aviokompānijas “Ryanair” birojos sešās lidostās visā valstī, tostarp Berlīnē un Ķelnē, saistībā ar izmeklēšanu par iespējamu izvairīšanos no nodokļu nomaksas, trešdien paziņoja prokuratūra.

Reidos otrdien prokuratūras un muitas amatpersonas kratīšanu veikušas arī vairāku pilotu dzīvesvietā, informēja Reinzemes-Pfalcas federālās zemes vecākais prokurors Hanss Peters Gandners.

Kratīšanas saistītas ar izmeklēšanu par divu Lielbritānijas pagaidu darba aģentūru darbību. Šīs aģentūras “Ryanair” piegādāja pašnodarbinātus pilotus, teica Gandners, uzsverot, ka kratīšanas nav vērstas pret pašu Īrijas zemo cenu lidsabiedrību.

Abas darba aģentūras tiek apsūdzētas par izvairīšanos no nodokļu nomaksas un algu ieturēšanu, bet vairāki piloti tiek turēti aizdomās par dalību sarežģītā shēmā un par sociālās apdrošināšanas sistēmas apkrāpšanu.

“Ryanair” “ir tikusies ar Vācijas nodokļu administrācijas institūcijām un piekritusi atbalstīt to izmeklēšanas par dažiem līgumdarbiniekiem pilotiem”, sacīja lidsabiedrības preses pārstāvis Robins Kīlijs.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+