×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
12. janvāris, 2016
Drukāt

Vācija imigrantus sākusi sūtīt atpakaļ uz Austriju (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Vācijas varas iestādes kopš janvāra sākuma sūta atpakaļ uz Austriju ap 200 migrantiem dienā, otrdien ziņoja britu raidsabiedrība BBC, atsaucoties uz Austrijas tiesībsargājošajām iestādēm.

Daudziem no atpakaļ sūtāmajiem nav derīgu personas dokumentu, savukārt citi plāno pieprasīt patvērumu nevis Vācijā, bet Skandināvijas valstīs.

Vairums no tiem, kas tiek sūtīti prom, ir nevis sīrieši, bet migranti no Afganistānas, Alžīrijas vai Marokas.

“Migrantu skaits, kas vienas dienas laikā tiek nosūtīts atpakaļ, ir pieaudzis no 60 decembrī līdz 200 šogad,” sacīja Austrijas tiesībsargājošo iestāžu pārstāvis.

BBC atzīmēja, ka jaunā prakse var būt saistīta ar migrantu seksuālajiem uzbrukumiem sievietēm, kas Vecgada vakarā notika vairākās Vācijas rietumu pilsētās, sevišķi Ķelnē. No 19 šajos uzbrukumos aizdomās turētiem vīriešiem 14 bija no Marokas vai Alžīrijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Visus atpakaļ uz Grieķiju !

  2. tulīt Austrija bļaus ka Vācija nav “toleranta”
    blakus valstis ir par Merkeles politiku ar visān četrām un baidās ka DE var pieņemt krasas izmaiņas jo tad klaidoņu pūļi paliks viņu pusē…it sevišķi glumā Austrija !

  3. Vācija dara ĻOTI PAREIZI!!! APSVEICAMI!!! JA imigranti negrib saprast VĀCIJAS PRETĪMNĀKŠANU VIŅIEM, TAD ATPAKAĻ, NO KURIENES NĀKUŠI!!! Šie nekauņas ir sabojājuši VISU DZĪVI SIEVIETĒM, KURAS IZVAROJA!!! Zinām, ka OTRAS dzīves nevienam mums vairs NEBŪS!!! Bez tam sievieti kā tādu jau viņi neuzskata par CILVĒKU!,…………………….EIROPĀ SIEVIETE IR CILVĒKS AR KURU RĒĶINĀS TĀPAT KĀ AR VĪRIETI!!! MEŽOŅI!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+