×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
31. marts, 2015
Drukāt

Vācijas dienvidus skārusi spēcīga vētra; vismaz trīs cilvēki gājuši bojā

Foto: LETA/EPAFoto: LETA/EPA

Vācijas dienvidus skārusi spēcīga vētra, kuras dēļ otrdien apgrūtināta dzelzceļa satiksme un Frankfurtes lidostas darbs.

Vētra prasījusi arī vismaz trīs cilvēku dzīvības. Viens cilvēks gājis bojā, vētrai sagāžot betona sienu Saksijā-Anhaltē. Savukārt Reinzemē-Pfalcā gājuši bojā divi ceļu remonta strādnieki, kuru automašīna pakļuvusi zem vētras nolauzta koka.

Krītošiem kokiem pārraujot elektrības līnijas, divās vietās nobloķēta dzelzceļa līnija no Parīzes uz Budapeštu.

Ziemeļreinas-Vestfālenes zemē dzelzceļa kompānija “Deutsche Bahn” plkst.11 (plkst.12 pēc Latvijas laika) apturēja visus vilcienus, kamēr vētra nebūs beigusies.

Postījumu dēļ nācies slēgt arī Minhenes centrālo dzelzceļa staciju.

Vācijas Meteoroloģijas dienesta (DWD) meteorologs Larss Kirhibels norādīja, ka tā ir viena no spēcīgākajām vētrām, kāda pēdējos gados skārusi Vāciju, un vēja brāzmas var sasniegt ātrumu 42 metri sekundē.

Dienests ziņo, ka stihija skārusi Bādeni-Virtembergu, Bavāriju, Lejassaksiju, Heseni, Saksiju, Tīringeni un Saksiju-Anhalti.
Tomēr šī vētra nav tik spēcīga, kā tā, kas skāra Vāciju un citas Eiropas valstis 2013.gada oktobrī.

Frankfurtes starptautiskajā lidostā vētras dēļ slēgts viens no trim skrejceļiem. Daudzi reisi aizkavējās un kopā tika atceltas 40 pacelšanās un nolaišanās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+