×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.9°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
7. oktobris, 2015
Drukāt

Vācijas finanšu ministrs: Lielbritānijas izstāšanās no ES būtu “katastrofa” (2)

Foto - AFPFoto - AFP

Vācijas finanšu ministrs Volfgangs Šeible otrdien paziņoja, ka vēlas darīt visu iespējamo, lai atturētu Lielbritāniju izstāties no Eiropas Savienības (ES) un norādīja, ka tā būtu “katastrofa” gan britiem, gan eiropiešiem.

“Es ceru, ka mēs varam pārliecināt Apvienoto Karalisti palikt Eiropas Savienībā (ES), jo “Breksits” būtu katastrofa Lielbritānijai un eiropiešiem,” diskusijā ar studentiem Parīzē sacīja Šeible.

Viņš arī izteica cerību, ka Lielbritānija nākamajos gados pievienosies eirozonai.

“Būs vajadzīgs laiks,” teica Šeible.

Apvienotās Karalistes premjerministrs Deivids Kemerons cenšas panākt Lielbritānijas dalības ES nosacījumu pārskatīšanu. Līdz 2017.gada beigām Apvienotajā

Karalistē paredzēts sarīkot referendumu par valsts palikšanu vai izstāšanos no ES. Līdz šim aptaujas liecināja, ka vairākums britu vēlas palikt ES, taču pēdējie dati atklājuši, ka vadībā izvirzījušies pret ES noskaņotie.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Lai iet !Tā pat tur melno par daudz….

  2. Kamerons ir tāds valstsvīrs, kurš domā par savu valsti, nevis akli paklausa visam, ko cenšas citām valstīm diktēt slavenā ES!!! Mūsējie skatās ES mutē, tādēļ BEZ PAJAUTĀŠANAS TAUTAI PIEŅEMS NU JAU 776 IMIGRANTUS, NESAVEDOT KĀRTĪBĀ NE SAVU VALSTI, NE IEDZĪVOTĀJU LABKLĀJĪBAS LĪMENI!!! GALVU MŪSĒJIE VADOŠIE LAUZA VIENĪGI IZNĪCINĀŠANAS VIRZIENĀ – izglītība un veselība pēc vienota scenārija… Jaunajiem rāda ceļu uz citam valstīm, pensionāri – augonis valsts kaklā – lai tikai mirst kā mušas…ŽĒL, KA PAŠI PIEMIRSUŠI PADOMĀT PAR SAVU NĀKOTNI UN BĒRNIEM, MAZBĒRNIEM….Lielbritānijā būs referendums un tas jauki, jo tauta ir tiesīga izteikt savu vēlmi nevis kā pie mums…

Draugiem Facebook Twitter Google+