×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
5. februāris, 2018
Drukāt

Vācijas policijas arodbiedrība aicina legalizēt marihuānu (3)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Vācijas policijas arodbiedrība pirmdien aicinājusi pilnībā legalizēt marihuānas lietošanu Vācijā, jo pašreizējā politika nenāk par labu sabiedrībai.

Policijas arodbiedrības BDK vadītājs Andrē Šulcs intervijā laikrakstam “Bild” sacīja, ka līdz šim nav pastāvējusi neviena civilizācija, kurā nav lietotas narkotikas, un pienācis laiks likumiem atspoguļot realitāti.

Viņš sacīja, ka marihuānas lietošanas aizliegums izraisījis lielākas problēmas, tostarp nopietnāka rakstura noziegumus un marihuānas lietotāju apzīmogošanu ar kauna zīmi.

“Bieži vien tieši mums, policistiem, jātiek galā ar šiem blakus efektiem, piemēram, ar narkotikām saistītiem noziegumiem, narkotiku ražošanu, tirdzniecību un kontrabandu un nāvi,” sacīja Šulcs.

Viņaprāt, lielāka uzmanība būtu jāpievērš sabiedrības izglītošanai par “atbildīgu” narkotiku lietošanu, jānodrošina labāka ārstēšana personām, kas atkarīgas no narkotikām, un jāuzlabo programmas bērnu un jauniešu turēšanai pa gabalu no narkotikām.

Šulcs sacīja, ka marihuānas aizliegums būtu jāpatur spēkā attiecībā uz šoferiem.

Saskaņā ar Vācijas likumiem nelielu marihuānas devu glabāšana personiskai lietošanai parasti nedraud ar krimināllietu. Pieļaujamā deva ir desmit līdz 15 grami.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Šo rakstu labprāt komentētu, taču komentārs netiek ievietots, lai gan nelietoju nevienu necenzētu vārdu.

  2. Mūsdienu sabiedrībā visu, ar ko nevar vai negrib cīnīties, pasludina par legālu. Var jau uzreiz arī citus noziegumus legalizēt, lai policistiem mazāk darba- loģiska arodbiedrības vēlme.

  3. Mūsdienu sabiedrībā visu, ar ko nevar un negribas cīnīties, pasludina par legālu. Var jau uzreiz arī citus noziegumus legalizēt, lai policistiem nav tik daudz darba- gluži loģiska arodbiedrības vēlme.

Draugiem Facebook Twitter Google+