×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.3°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
25. novembris, 2016
Drukāt

Vācijas policijas arodbiedrība kritizē tiesu iecietību

Foto: Wikimedia CommonsFoto: Wikimedia Commons

Vācijas otras lielākās policijas arodbiedrības vadītājs asi kritizējis valsts tiesu sistēmu, reaģējot uz vairākiem gadījumiem, kad tiesa bijusi iecietīga pret noziedzniekiem.

Vācijas Policijas savienības (“DpolG”) vadītājs Rainers Vents laikrakstam “Passauer Neue Presse” paziņoja, ka valsts tiesu sistēma ir par vāju, lai tiktu galā ar zināmiem noziedzniekiem.

“Mūsdienās pilns likuma spēks bieži nozīmē to, ka mēs savācam noziedznieku personīgo informāciju un tiesneši laiž viņus vaļā,” viņš uzsvēra.

Vents norādīja uz diviem neseniem gadījumiem saistībā ar Vācijas tiesām.

Tiesa pirmdien Vupertālē, valsts rietumos, attaisnoja septiņus vīriešus, kuri bija izraisījuši plašu sašutumu, patrulējot ielās vestēs ar nosaukumu “šariata policija”.

Tiesa konstatēja, ka apsūdzētie nav pārkāpuši Vācijas likumu, nēsājot vestes ar uzrakstu “šariata policija”.

Tiesas spriedums sekoja nepilnu nedēļu pēc tam, kad vairākās Vācijas federālajās zemēs policija veica reidus pret islāmistiem.

“Tas ir neticams un graujošs signāls,” paziņoja arodbiedrības vadītājs, piebilstot, ka “tiesu sistēma ir pilnībā pievīlusi” policiju.

Arodbiedrības priekšnieks tiesu sistēmu arī vainoja gadījumā, kad svētdien kāds vīrietis ar virvi aiz savas automašīnas piesēja un vilka sava bērna māti. Sieviete guva dzīvībai bīstamas traumas un šobrīd ir komā.

Vents laikrakstam norādīja, ka 38 gadus vecais vīrietis bija policijai zināms likumpārkāpējs ar garu kriminālo vēsturi un divas dienas pirms notikušā cietusī sieviete bija ziņojusi par viņu policijai.

“Tiks atrasts tiesnesis, kurš teiks, ka viņam ir labas izredzes uz rehabilitāciju,” prognozēja Vents.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+