Mobilā versija
+17.1°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
8. februāris, 2017
Drukāt

Vācijas prezidenta vizītes laikā Rīgā ierobežos satiksmi

Foto AFP/Scanpix/LETAFoto AFP/Scanpix/LETA

Sakarā ar Vācijas federālā prezidenta Joahima Gauka darba vizīti Latvijas Republikā 9. februārī
tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana vairākās vietās Rīgā, informēja Rīgas domes pārtsāve Iveta Bulāne.

No plkst. 7.00 līdz 16.30 aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Pēterbaznīcas ielas abās pusēs un laukumā pie Rīgas Svēta Pētera baznīcas; no plkst. 7.00 līdz 16.30 Kungu ielas labajā pusē, posmā no Grēcinieku ielas līdz Pēterbaznīcas ielai; no plkst. 7.00 līdz 17.30 pie ēkas Merķeļa ielā 13.

No plkst. 14.00 līdz 16.30 nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu satiksme Pēterbaznīcas ielā. Minētajā laika posmā nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota gājēju kustība laukumā arī pie Rīgas Svētā Pētera baznīcas.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (2)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+