×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
22. decembris, 2016
Drukāt

Vācijas valdība apstiprina jaunus drošības pasākumus (5)

Foto AFP/Scanpix/LETAFoto AFP/Scanpix/LETA

Vācija valdība trešdien apstiprinājusi jaunus drošības pasākumus, paredzot paplašināt videonovērošanu un aprīkot policistus ar videokamerām.

Valdība pie šī likumprojekta strādāja jau mēnešus pirms Berlīnē notikušā uzbrukuma Ziemassvētku tirdziņam.

Lai likumprojekts stātos spēkā, to vēl jāapstiprina parlamentam.

Vācijas kancleres Angelas Merkeles preses pārstāvis norādīja, ka novērošana sevišķi tiktu pastiprināta tādās vietās kā iepirkšanās centri, sporta centri, autostāvvietas, autobusi un dzelzceļš.

Policisti tiktu aprīkoti ar kamerām un izmeklētājiem tiktu dotas lielākas iespējas noklausīties telefonsarunas izmeklēšanu laikā.

Vācijas lielākās politiskās partijas vienojās reformēt izlūkošanas dienestus pēc seksuālajiem uzbrukumiem Vecgada vakarā Ķelnē, tomēr uzbrukums Berlīnē no jauna aktualizējis jautājumu par drošību valstī.

Kā ziņots, pirmdien Ziemassvētku tirdziņa apmeklētāju pūlī pie Berlīnes Ķeizara Vilhelma baznīcas ietriecās kravas automašīna, nogalinot 12 cilvēkus, kamēr 48 cilvēki guva ievainojumus.

Atbildību par šo uzbrukumu otrdien uzņēmās džihādistu grupējums “Islāma valsts”.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Un izsūtīšana ar visiem radiem? Nē. Tad jau paši vācieši sēdēs kā viduslaiku cietokšņos…

    • Izraēla savulaik veiksmīgi cīnījās ar šādām padibenēm, bez žēlastības deportējot vainīgos un visus viņa radus un zināmos draugus…..

      • Cik noprotu šada likuma arī Latvijā nav un nav paredzams – tā kā bumbotāji un viņu balsti var droši darboties… Paldies ZZS prezidentam un ZZS premjeram – kād atskanēs pirmais nopietnais blīkšķis – plātīs mutes – raks upurus kā MAXIM gruvešos, bet varas vīri aiz apsargu mugurām notecinās vienu asariņu un to pašu ar varu spiestu, jo paši neko nav darījuši pilsoņu drošibai… Neko. Pat izsūtīšanas likuma nav uz bumbotāju tēvzemi… Tāpēc man simpatizē tā ēbrēju valsts – savu pilsoņu sargs. Bet te tikai prātulas un nekas nav darīts.

  2. Vienīgais drošības pasākums, kas tiešām var līdzēt Vācijai un Eiropai, ir merkeles atstādināšana no amata un tiesāšana par viņas noziedzīgo politiku.

  3. Atbildību par šo noziegumu bija jāuzņemas arī Merkelei.

Draugiem Facebook Twitter Google+