×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
23. septembris, 2014
Drukāt

Vācu kruīza kuģis ierodas Krimā
 (6)

LETA/AFPLETA/AFP

Vācijas tūrisma firmas “Hansa Touristik” nofraktētais kruīza laineris “Ocean Majesty” (attēlā) pagājušajā nedēļā ieradās Jaltas ostā Krimā par spīti Ukrainas valdības aizliegumam ārvalstu kuģiem apmeklēt ostas Krimas apgabalā, ko februārī okupēja un martā anektēja Krievija.

Ar kruīza kuģi Jaltā ieradās vairāk nekā 500 tūristu, galvenokārt no Vācijas, kas apskatīja Jaltu un devās braucienā pa Krimu. Kuģis pieder Grieķijas kuģniecības sabiedrībai, bet to nofraktējusi Brēmenes tūrisma firma “Hansa Touristik”. Ukrainas valdība jūnijā izdeva rīkojumu par jūras ostu slēgšanu Krimas apgabalā, aizliedzot iebraukt ārzemju kuģiem Kerčas, Feodosijas, Sevastopoles, Jaltas un Eipatorijas ostās. Pēc Krievijas veiktās Krimas aneksijas ES ieviestajās sankcijās iekļautas arī Sevastopoles un Kerčas ostas, bet Jaltas ostas ES melnajā sarakstā nav.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. kapēc krimā slēdz ciet ostas

  2. vāciešiem nav mugurkaula Atbildēt

    To izdrātēja sarkanarmija 1945. gadā.

  3. Te redzam vacu patieso seju Atbildēt

    Gatavi uz karstam pedam sadarboties ar pasaules jaunnacistiem, itseviski ja tur ir kadi labumi dabonami. Par priekszimi visiem ir Sreders ar saviem dasniem labumiem. Re cik labi tiem kuru prot draudzeties ar Putinu un dot vinam to ko tas grib!

  4. Vai jau noslēgts līgums – Austrumeiropa Krievijai un liekiet mūs mierā ( kā toreiz Minhenē, tikai tad nesanāca- nācās ar negodu kapitulēt…).

  5. Vācu boikota variants – mēs brauksim Krimu lūkot, bet jūs nedrīkstiet krieviem desas tirgot!

  6. Nu jauki! Tās ir Vācijas sankcijas darbībā. Merkele var liet ūdentiņu uz to ES dzirnavratu cik tīk, bet dara pa savam.

Draugiem Facebook Twitter Google+