Mobilā versija
+19.2°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
20. novembris, 2013
Drukāt

Vācu orķestris ar neparastu skanējumu Rīgas kongresu namā

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Rīgas Kongresu namā 28.novembrī plkst.19 uzstāsies multikulturāla mūziķu apvienība no Berlīnes “Andromeda Mega Express Orchestra”.

Apvienība “Andromeda Mega Express Orchestra” izveidota 2006.gadā Berlīnē, un tās sastāvā apvienojušies 18 mūziķi no vairāk nekā astoņām pasaules valstīm. No trompetes līdz saksofonam, no flautas līdz arfai – katrs no šiem mūziķiem ir meistars savā jomā. Klasiskā mūzika, džezs – tas viss kopā veido skaņu sintēzi.

Apvienībā pārstāvēto instrumentu savienojumi reti sastopami citās grupās, un tieši tas arī rada orķestra neparasto skanējumu, padarot to par kaut ko netipisku un netradicionālu – savdabīgu bigbendu, kas nav bigbends tā klasiskajā izpratnē. Kāds to varētu saukt par unikālu un progresīvu orķestri ar rokmūzikas elementiem vai pat variāciju par kameransambli. Mākslinieki paši sevi labprātāk sauc par muzikālu kabarē, kur var notikt visneiedomājamākais – gan nopietns un dramatisks, gan komisks un ironisks.

Biļetes uz koncertu nopērkamas visās “Biļešu servisa” kasēs un interneta vietnē “www.bilesuserviss.lv”.

Pievienot komentāru

"Daba viņu bija tik ļoti bagātīgi apdāvinājusi." Vijai Artmanei - 8821. augustā VIJAI ARTMANEI apritētu 88. Slavas kalngalā 50 gadu vecumā viņa teikusi: – Baidos, ka tad, kad es teātrim vairs nebūšu vajadzīga, mani aizmirsīs, neviens pie manis vairs neatnāks un es par teātri nekā nezināšu... Tomēr aktrise nav aizmirsta, un, lai to vēlreiz apliecinātu, publicējam gadu pēc aktrises nāves tapušu sarunu par Viju Artmani.
Draugiem Facebook Twitter Google+