Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
20. novembris, 2013
Drukāt

Vācu orķestris ar neparastu skanējumu Rīgas kongresu namā

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Rīgas Kongresu namā 28.novembrī plkst.19 uzstāsies multikulturāla mūziķu apvienība no Berlīnes “Andromeda Mega Express Orchestra”.

Apvienība “Andromeda Mega Express Orchestra” izveidota 2006.gadā Berlīnē, un tās sastāvā apvienojušies 18 mūziķi no vairāk nekā astoņām pasaules valstīm. No trompetes līdz saksofonam, no flautas līdz arfai – katrs no šiem mūziķiem ir meistars savā jomā. Klasiskā mūzika, džezs – tas viss kopā veido skaņu sintēzi.

Apvienībā pārstāvēto instrumentu savienojumi reti sastopami citās grupās, un tieši tas arī rada orķestra neparasto skanējumu, padarot to par kaut ko netipisku un netradicionālu – savdabīgu bigbendu, kas nav bigbends tā klasiskajā izpratnē. Kāds to varētu saukt par unikālu un progresīvu orķestri ar rokmūzikas elementiem vai pat variāciju par kameransambli. Mākslinieki paši sevi labprātāk sauc par muzikālu kabarē, kur var notikt visneiedomājamākais – gan nopietns un dramatisks, gan komisks un ironisks.

Biļetes uz koncertu nopērkamas visās “Biļešu servisa” kasēs un interneta vietnē “www.bilesuserviss.lv”.

Pievienot komentāru

Dzimtas likteņiem izaustā vēsturePie lasītājiem nonāk izdevniecības "Lauku Avīze" izdotā Birutas Eglītes grāmata "Ceturtais bauslis"
Draugiem Facebook Twitter Google+