Mobilā versija
Brīdinājums +0.2°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
20. novembris, 2013
Drukāt

Vācu orķestris ar neparastu skanējumu Rīgas kongresu namā

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Rīgas Kongresu namā 28.novembrī plkst.19 uzstāsies multikulturāla mūziķu apvienība no Berlīnes “Andromeda Mega Express Orchestra”.

Apvienība “Andromeda Mega Express Orchestra” izveidota 2006.gadā Berlīnē, un tās sastāvā apvienojušies 18 mūziķi no vairāk nekā astoņām pasaules valstīm. No trompetes līdz saksofonam, no flautas līdz arfai – katrs no šiem mūziķiem ir meistars savā jomā. Klasiskā mūzika, džezs – tas viss kopā veido skaņu sintēzi.

Apvienībā pārstāvēto instrumentu savienojumi reti sastopami citās grupās, un tieši tas arī rada orķestra neparasto skanējumu, padarot to par kaut ko netipisku un netradicionālu – savdabīgu bigbendu, kas nav bigbends tā klasiskajā izpratnē. Kāds to varētu saukt par unikālu un progresīvu orķestri ar rokmūzikas elementiem vai pat variāciju par kameransambli. Mākslinieki paši sevi labprātāk sauc par muzikālu kabarē, kur var notikt visneiedomājamākais – gan nopietns un dramatisks, gan komisks un ironisks.

Biļetes uz koncertu nopērkamas visās “Biļešu servisa” kasēs un interneta vietnē “www.bilesuserviss.lv”.

Pievienot komentāru

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un Kalniņu (2)Diriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+