Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Rudīte, Everts
Otrdiena, 22. augusts, 2017
31. maijs, 2016
Drukāt

“Vadātājs” pieturēs koka arhitektūras pērlē Ērmaņu muižā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 4. jūnijā ceļojošais festivāls “Vadātājs” pieturēs Ērmaņu muižā Alūksnes novadā, LA.lv pavēstīja Una Meiberga.

Programmā vokālās grupas “Anima Solla” koncerts, etīžu teātris “Nerten”, dzejnieks Kārlis Vērdiņš un grupas “Sigma” solists Jānis Ozoliņš ar dzejas un mūzikas priekšnesumu. Alūksni pārstāvēs elektroniskās mūzikas mākslinieks un producents Edvards Ludvigs, plašākai publikai pazīstams kā “13th Terminal”. Pasākumu noslēgs ansambļa “Manta” koncerts. Visa vakara garumā tiks demonstrēta Latvijas jauno režisoru īsfilmu programma.

Ērmaņu muiža atrodas Latvijas Ziemeļaustrumos pie Igaunijas un Krievijas robežas Alūksnes novada Malienas pagastā. Ērmaņu muižas kungu māja ir viens no izcilākajiem 19. gadsimta koka arhitektūras pieminekļiem Latvijā.

Ceļojošais festivāls “Vadātājs” ir radošo nozaru kopprojekts – izbraukuma pasākums, kurā vienojas dažādi mākslas un kultūras veidi. Katrā norises vietā festivāls piedāvā īpaši veidotu programmu, iesaistot arī vietējos māksliniekus un kultūras aktīvistus. Festivāla ideja ir decentralizēt norises Latvijas kultūras kartē, aktualizējot vai atklājot jaunas pasākumu vietas, sadarbības iespējas, kā arī iepazīstinot māksliniekus un publiku.

Pievienot komentāru

Nodibināta Dejas balvaLatvijas Dejas informācijas centrs (LDIC) sadarbībā ar Kultūras ministriju nodibinājis Dejas balvu, kas turpmāk būs Latvijas augstākais apbalvojums profesionālajā dejas mākslā.
Draugiem Facebook Twitter Google+