Kultūra
Teātris un kino

“Vafeļu sirdis” rādīs Valmierā0

Publicitātes foto

Ziemeļvalstu dienu Valmierā laikā 11. oktobrī plkst.12 Valmieras integrētajā bibliotēkā, mazajiem valmieriešiem būs iespēja noskatīties teātra izrādi “Vafeļu sirdis”, kas tapusi pēc norvēģu rakstnieces Marijas Parras tāda paša nosaukuma grāmatas motīviem un stāsta par diviem raksturos atšķirīgiem bērniem, par viņu draudzību un piedzīvojumiem, pavēstīja Inga Puriņa, Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā informācijas padomniece..

Pārdrošā, temperamentīgā meitene Lēna Līda atceras bērnību un savu labāko draugu, jūtīgo un uzticamo zēnu Trilli. Abu savstarpējās attiecībās nav pieņemts teikt labo, uzslavēt, atzīties draudzībā. Tā vietā draugi metas brīnišķīgos, bieži bīstamos piedzīvojumos, kuros viņu lielākie sabiedrotie ir vectēvs un vectante. Grāmatā visi notikumi stāstīti vienīgi no Trilles skatupunkta, savukārt izrāde ir kā Lēnas atbilde Trillem.

Izrāde orģināli tiek spēlēta galerijā “Istaba” telpās Rīgā. Lēnas Līdas lomu atveido aktrise Laura Siliņa, bet izrādes režisors ir Jānis Znotiņš. Izrāde paredzēta bērniem vecumā no pieciem līdz desmit gadiem.

Izrāde ir bez maksas, ieejas kartes var saņemt bibliotēkā, iepriekš piesakoties pa tālruni 64222512, 26332241.

LA.lv